2410
2553
عنوان

فرو رفتگی ناخن در گوشت پا

| مشاهده متن کامل بحث + 2387 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من همش تو خونه هستم اصلا بیرون نمی رم 

پس ناخنت از ت۶ گرفتی یا گرد کردی

و خدايي كه در اين نزديكي است: لاي اين شب بوها، پاي آن كاج بلند.                                                                                                                      و خدایی که به شدت کافیست
2456
چی کار کردی ؟

بزن تو نت گوشت در ناخن فرو رفته نی نی سایت 

همه تاپیکها بالا میاد 

من چند تاش رو انجام دادم 

آخریش قند رو دادم دخترم با بزاق دهانش جوید نرم شد 

گذاشتم رو گاز استریل بستم رو پاش خوب شد 

چند بارم تو آب گرم پاشو گذاستم خیس خورد ..چند قطره بتادین ریختم‌..موند 

الان خوبه خدا روشکر 

بهش رسبدگی کنی خوب میشی ان شاءالله 

مادر بزرگم اینکار رو کرد برام خوب نشذ

نع عزیز قند رو با آب کم حل کن داخلش آرد بریزحالت خمیر از شب تا صبح بزار رو انگشتت بمونه با یه دستمال بلندش صبح از رو پات بازش کن دوباره آرد جدید درست کامل این خمیر عفونت رو به خودش جذب میکنه و اون ناخن داخل گوشت پا دو نرم میکنه راحت خارج میشم من اینقدر داغون بودم که با دمپایی میرفتم سرکار مادر یکی از همکارام بهم این روش رو گفت بعد از ده سال یکبار هم دیگه این اتفاق برام نیوفتاده

راستش من سر درسم وقتی یه سوالی خیلی عصبیم میکنه ناخنم رو میکنم    

اوه اوه پس کاری نکن تا خودش بلند بشه هرروزم تو اب ولرم ماساژ بده نرم بشه پوستش

و خدايي كه در اين نزديكي است: لاي اين شب بوها، پاي آن كاج بلند.                                                                                                                      و خدایی که به شدت کافیست
2714
وای دستش میزنم جونم بالا میاد حالا ناخن گیر بزنم بهش دیگه میمیرم

متوجه نشدی مگه بی حس کننده میگم بزنی بعد با ....

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
نه هنوز 

عزیزم از داخل عفونت کرده ، این درد هم بخاطر عفونته، صبور باش و با دقت اون روش که گفتم انجام قطعا خوب میشی اما چند روز باید وقت بزاری این خمیر رو روزی دو سه بار بزاری رو اتگشتت

الان فهمیدم چی میگی نمی دونم کجا شو بگیرم خب فرو رفته گوشه سمت چپ انگشت شستم

بی حس کننده درمان موقتع، همین الان بلند شو اون خمیر رو درست کن با دستمال انگشتت رو ببند تا صبح خمیر تا صبح خشک میشه بازش کنی عفونت که رو خمیر میچسبه رو میبینی، چند روز بزار کم کم چرک رو خشک میکنه پوست اون قسمت که ناخن داخلش رفته نازک میشه خود به خود خودش خارج میشه، دردت هم سریع خوب میشه

2706