2733
2734

قبل هرچی بگم مراسم الان نیست ولی خب ما داریم از الان برنامه ریزی میکنیم برای مراسم حنابندون و عروسی حالا نامزد من عشق کت و شلوار مشکی  رو داره گیر داده باید برای هردو شب کت و شلوار مشکی بپوشم منم میگم زشته اینطوری مهمونا فکر میکنن فقط یه دست کت و شلوار داری البته بگما بیشتر‌مهمونامون که برای حنابندون هستن برای عروسی نیستن و اینکه احتمالا حنابندون و عروسی با اختلاف ۳ شب از هم برگزار شن😐

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن زشت نیس منم مشکی دوس دارم بعدم مردا مثل ما حساس نیستن ک

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
برا حنابندون مگه کت و شلوار میپوشن ؟؟؟

نمیدونم من میگم بپوشه اونم میگه بپوشم فقط مشکی...تجربه ای ندارم به نظرتون چی بپوشه بهتره؟

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️
2738

نه اصلا زشت نیست بذار هر چی دوست داره بپوشه 

بنظر منم مشکی از همه چی شیک تره 

مهمونا اینقدرررر سوژه پیدا میکنن اونشب که این به چشم نمیاد خیالت راحت

برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین مرررسی🙏🏻 ❤️❤️❤️

خب الان مشکلت لباس شوهرته؟

من یکیو میشناسم وضع مالیش توپ . واسه حنا بندون و عروسی و پاتختی و عید نوروز و مراسم خاکسپاری مادربزرگش و روز تاسوعا پیرهن مشکی پوشیده بود. میگن کلاس داره

ای کاش فقط خودم و شوهرم بودیم
2706