2726
عنوان

مامانا و باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 43 پست
برای من هرروزش اندازه یک هفته میگذره من آلفا انجام ندادم ولی سلفیری انجام دادم ک خداروشکر مشکلی ندا ...

منم سل فری دادم اما pappa و بتا بالا بود که بخاطر این باید الفا بدم دعا کن توروخدا همه چی خوب باشه دل تو دلم نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خون رسانی جفت به جنین

واجبه؟؟؟؟ وقتی‌همه چی‌خوب باشه بازم‌باید‌بری؟؟؟

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔
2728
برای من هرروزش اندازه یک هفته میگذره من آلفا انجام ندادم ولی سلفیری انجام دادم ک خداروشکر مشکلی ندا ...

چقد سخت میگیرید؟!

هرچی سخت تر بگیرید بدتر میشه

من خودم از غربالگری اول تا دوم خیلی واسم سخت بود چون ریسک متوسط داون داده بود تو اولی ولی یعدم خدا رو شکر که آزمایش دوم خوب بود و سونو آنومالی هم نرمال بود

ولی یبعدش دیگه حوب بود و گذشت سخت نگیرید تا زود بگذره

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
منم سل فری دادم اما pappa و بتا بالا بود که بخاطر این باید الفا بدم دعا کن توروخدا همه چی خوب باشه د ...

عزیزم انشاءالله ک مشکلی نیست

ب خداتوکل کن.به خودت انرزی مثبت بده

مطمئن باش ک نینیت سالمه سالمه

اهورا کوچولوی مامان،عاشقتم.                         برای سلامتی گل پسرم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا
نمیدونم والا

😐😐😐😐😐

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔
ریسک سندروم دان هم برای من توی غربالگری اول یک به ۲۵۰ بود

واسه اولی ۱ به ۸۸۵ بود ینی دیوونه شدم تا جواب دومی اومد که شکر خدااون ۱ به ۳۱۶۰ بود

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2706