2703
2553

سلام بچه ها مامانم تازگی a50 خریده احساس میکنم شارژ زود خالی میکنه وقتی نت روشن باشه هر دو دقیقه یه درصد کم میکنه گوشی شما چه جوری؟چقدر شارژ نگه میداره

نت پس زمینه و برنامه هاشو خاموش کن 

واسه من خیلی خوبه اصلا اینجوری شارژ خالی نمیکنه 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من دارم روزی ی بار میزنم شارژ و دائم دستمه

نت روشن باشه اره بیشتر شارژش مصرف میشه

قاضی شهر شده عاشق چشمان زنی.... چه کند با دل خود آن زن اگر اعدامیست؟🖤                                         
2714
من دارم روزی ی بار میزنم شارژ و دائم دستمه نت روشن باشه اره بیشتر شارژش مصرف میشه

منم روزی یه بار شارژ میکنم اما اینجوری نیست که دائم دست مامانم باشه مثلا داداشم از غروب دو ساعت دستش بود شد ۵۹ درصد با نت روشن 

منم روزی یه بار شارژ میکنم اما اینجوری نیست که دائم دست مامانم باشه مثلا داداشم از غروب دو ساعت دستش ...

من الان دو ساعت پیش دراوردم از شارژ و ازونموقع نت روشن بوده و استفاده میکنم الان شده ۹۰ درصد.ولی من باز حس میکنم زود خالی میشه.باید دیرتر تموم شه

قاضی شهر شده عاشق چشمان زنی.... چه کند با دل خود آن زن اگر اعدامیست؟🖤                                         
من الان دو ساعت پیش دراوردم از شارژ و ازونموقع نت روشن بوده و استفاده میکنم الان شده ۹۰ درصد.ولی من ...

اینجوری باشه پس این خیلی زود خالی میکنه بعد چند سال یه گوشی خریده طفلی اینم اینجوری 

2706