2726
عنوان

سرنوشت بد بازیی با من کرد😭

10745 بازدید | 222 پست

باعشق ازدواج کردم.همه حسرت زندگیمونو داشتن.تنها درد زندگیمون بچه نداشتن بود.یهو انگار یه طوفان اومد زندگیمو نابود کرد.شوهرم میگه جدا شیم.خسته شده.دلش میخواد پدر شه.مستقیم نگفت واسه بچه حدا شیم ولی انقدر بهونش الکی بود که کاملا مشخصه.شکه شدم.یه ماهه خونه پدریمم.دیگه منو نمیخواد.به دوستش گفته خسته شدم از دکتر و دوا و استرس بچه.چشمشو رو ده سال زندگی مشترک بسته.شده یه آدم دیگه.اصلا این آدمو نمیشناسم.به حدی عوض شده حتی خانواده خودشم شکه شدن.آخر هفته قراره برم وسایلمو بردارمو توافقی جدا شیم.حتی بزرگترا هم باهاش حرف زدن گفت آرامشم تو این یه ماه بیشتر شده.بهش پیام دادم.کلیپ احساسی از عکسامون درست کردم.انگار نه انگار فقط زد ولم کن.هنوز کسی از فامیل نفهمیده ولی مطمئنام ناباورانه ترین جدایی فامیلمونه.ما انگشت نما بودیم از عشق و زندگی گرممون

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😔😔😔😔

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

مشکل بچه‌دار نشدن از شماس؟؟؟

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

احتمال قوی باکس دیگه س به زورکسی رونگه ندار صددرصد ارامششوجای دیگه پیداکرده

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706