2726
عنوان

این انگشتر و کجا گیر بیارم میخاااام😣😭😂😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 204 پست
جواهری برو سفارش بده همین مدلو واست درست کنن 

ارهه رفتم بهشون گفتم یه مدل تقریبا همینجوری برام بسازن

مرسی🍭

نومید نتوان بود ز او   دخترِبهارم🌼  زادهء 1فروردین😊🌙 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی چپ و راست گیر کرد به هر چیزی اونموقع ازش متنفر میشی 

😂😂😂😂😰

یه مدل کوچیک ترش و با تغییرات سفارش دادم 

ببینم میتونن برام بسازن

نومید نتوان بود ز او   دخترِبهارم🌼  زادهء 1فروردین😊🌙 
2728
عکس داری ازش عزیزم؟

نه😄

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
پس توصیف کن حدس بزنیم چه شکلیه که خوشگلتره😅😘❤

عکس. گرفتم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
اين ميدوني بيستو پنج ميليون تا سي ميليونه🥴

😂😂 نمدونم قصد خرید ک ندارم 😂

2706