2410
2553

من تو یه شهر غریبم دوست و آشنایی ندارم مامانمم شهر دیگست از درد بی کسی همه چیزمو براش میگم  تو بارداریم حساس و زود رنج شدم دعواهامونم تعریف میکنم همه چیزو میگم بهش شوهرم رفته ماموریت دیشب بحث کردیم من برای مامانم گفتم امروز رفت ماموریت شب نیست مامانمم باهاش سرد برخورد کرده بود شوهرمم زنگ زده به من میگه تقصیر توعه هیچ شوهری مثل من نیست پنج ماه حاملم میگه من کاراتو میکنم همه زن دارن منم زن دارم تو ناز نازویی کار نمیکنی 

خودتو جای همسرت بزار آیا دوست داری ایشون برای مادرش همه چیزو بگه ؟مسائل داخل خونه ات رو به هیچ بنی بشری نگو .

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر میکنم مادرتون باید منطقی برخورد کنه و مثل شما احساساتی تصمیم نگیره اینطوری باعث میشه رابطه شما بدتر بشه.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2456

عجب شوهری خخخخ غصه نخور شوهر ها اذیت بشن میگن شوهر من شب بهم گفت ازت خسته شدم 😂با این ک ناراحت شدم گریه کردم بعد آمد بغلم کرد دل داریم داد 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

خوب شما میتونی کار کنید وفقط نباید کار سنگین انجام بدید اتفاقا کار کردن برای خودتون هم خوب هست . 

ناتانائیل،بدبختی هرکسی از آن است  که همیشه اوست که می نگردوآنچه را می نگرد از آن خود می داند،اهمیت هرچیز نه بخاطر ما که به خاطر خود اوست ،ای کاش نگاه تو همان باشد که به آن می نگری.کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری.

میدونم بعضی اوقات اینقدر ادم دلش میگیره که میخواد خودشو خالی کنه ولی لطفا تمام مسائل زندگی تو به مادرت نگو چون هم مادرتو ناراحت و عصبی میکنی هم اینکه کلا اون کار زیادی نمیتونه واست بکنه و فقط بیخود دلش میشکنه و از اونور شوهرت هم احساس امنیت نمیکنه پیشت و میگه زنم هرچی میشه واسه دیگران تعریف میکنه

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
2714
خوب شما میتونی کار کنید وفقط نباید کار سنگین انجام بدید اتفاقا کار کردن برای خودتون هم خوب هست .&nbs ...

اره خب یه اقای اشنای دورمون چندساله امریکاست میگه اینجا زنها کلی ورزش و فعالیت میکنن و پارک میرن و اینور اونور همینطور که حامله ان..... البته من استارتر رو قضاوت نمیکنم بعضی زنها مشکلاتی دارن که بیشتر باید مراقب باشن ولی خیلی ها هم بسیار توجه طلب اند که فقط واسه خودشون و اطرافیان مشکل ایجاد میکنه

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
عجب شوهری خخخخ غصه نخور شوهر ها اذیت بشن میگن شوهر من شب بهم گفت ازت خسته شدم 😂با این ک ناراحت شدم ...

پنج ماهه حاملم تو شهر غریب یه نفر یه لیوان آب دستم نداده خیلی وقتا از گرسنگی حالم بد شده با بد بختی یه وعده غذا درست میکنم بعد همش میگن نازک نارجیم خواهر شوهرم زنگ میزنه بهش که فلانی اینقد نازک نارنجیه میتونه طبیعی زایمان کنه چطور بگم من نازک نارنجی نیستم بابا به خدا حسرت یه مهمونی یع آشنا ب دلم موند

چرا به مادرت میگی غصه بخوره شماباهم خوب میشین ولی اون بیچاره توفکرش درگیره مال هورمونای بارداریته کتاب بخون با دوستات بحرف درد دل کن بمادرت نگو  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بیخود کرده وظیفشه بگو بجه تورو دارم نگه میدارما😑منم ۷ماهه شوهرم کارامو میکنه 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706