2703
2553
عنوان

چرامن اینجوریم اخه

112 بازدید | 30 پست

سلام خانما خوبین ممنون که اومدین تاپیکم.من ی مشکلی دارم اونم اینکه به هرچیزی که فکرمیکنم اتفاق میفته نمیدونم این چه حسیه ولی هرچی هست خیلی آزاردهنده س ی وقتایی باعث اعصاب خوردی میشه خسته شدم ازش 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

حضرت عباسی الان فک کن گیر من ی عسلی مسلی پولدار اومده عاشقمه

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 

فکر کن من کار پیدا کردم مشکلات مالیم حل شده🤭

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

اکثرا اینجوری هست ،دلیل علمی هم داره ک من دقیق نمیدونم ولی فقط تو تنها نیستی

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2714

واسه اینکه هرچی بفرستی به کائنات به سمتت برمیگرده پس بایدمواظب ذهنمون و ارتعاشات باشیم که سمت منفی نره و به مثبتهاوخوبیهافکرکنیم

صدای قلبت قشنگترین موسیقی دنیاست.

یه سری داشتم به این فکر میکردم که با مامان کسی که دوسش دارم چجوری آشنا میشم

بعد همون لحظه گوشیمو برداشتم 3 تا تماس بی پاسخ داشتم

تلگرامشو زدم مامانش بود کرک و پرم ریخت😓😓😓😓😓

ولی آشنایی جالبی نبود

دختر شهرام شب پره نشان😓
بیا به این فک کن که من پولدارم

خخخخ عزیزم فقط درمورد خودم اتفاق میفته.مثلا چندروز قبل باکسی که دوستش دارم قهربودم و دلم واسش تنگ شد بود از خونه رفتم بیرون به محض اینکه پاموگذاشتم بیرون حس کردم میبینمش و چند ساعت بعددیدمش 

2706