2726
عنوان

خانما کی سینوزیت داره؟؟😢

664 بازدید | 22 پست

چندساله سینوزیت دارم

الان من ۲ روزه خلط خونی دارم صبحا و زبونم یک لایه زرد روش جمع شده گونه و چشم و گوش چپم یکم درد داره دندونام یکم تیر میکشه گوش راستم وقتی سرمو خم میکردم سوت میکشید الان بهتر شد 

بعضی اوقات پیشانیمم درد میگیره

اینا عفونت سینوزیته یا عفونت دندون؟؟

۲روزم تعطیلیه متخصص نیست الان یک دونه آموکسی سیلین ۵۰۰ خوردم گفتم بدتر نشه

چیکار کنم بنظرتون همین آموکسی سیلین رو ادامه بدم یا خطرناکه؟توروخدا راهنماییم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من چندساله دارم

تو اتاق تاریک بدون بالشت میخوابم

ازحموم میام سریع خشک میکنم موهامو

آب سر نمیخورم

مرتب بخور میکنم و مسکن میخورم

اصلاهم چشمات و پیشونیت رو نمال بهم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
دستگاه بخور سرد یا گرم؟

گرم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
من سه هفته گلو درد دارم و ترشح پشت حلق و دکتر رفتم گفته سینوزیت و انتی بیوتیک داده اما هیچ تغییری بع ...

عزیزم اگه احساس میکنی جسمی تو گلوته احتمالا اسید معدت زیاده و مری ورم کرده ناشتا پنتا پرازول بخور با کلیدینیوم سی

ترش میکنی؟؟

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2706