2733
2734

من ۱۵فروردین اخرین پریودم بود انشالله ۲۱دی زایمانمه

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۱۰ اردیبهشت اخرین پری ام بود و فردا بازموعدمه اماحس میکنم باردارم چون همیشه دوروزقبل لکه بینی داشتم حالاندارم .فقط دل درد دارم و حالت تهوع و سینه ام درد میکنه

صدای قلبت قشنگترین موسیقی دنیاست.
من ۲۱ سالمه بارداری اولمه آخرین پریودم اولین روزش ۱۴ فروردین بوده

عزیزم سنو قلب رفتی؟واژینال ؟

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2728
منم ۱۰ اردیبهشت اخرین پری ام بود و فردا بازموعدمه اماحس میکنم باردارم چون همیشه دوروزقبل لکه بینی دا ...

مبارکه منم از سینه درد فهمیدم بتردارم‌ولی قرص کلومیفن خوردم ۲سال اقدام بودم‌ باراول خوردم والان باردارم.

مبارکه منم از سینه درد فهمیدم بتردارم‌ولی قرص کلومیفن خوردم ۲سال اقدام بودم‌ باراول خوردم والان بارد ...

عزیزم انشالله صحیح و سالم کوچولوتوبگیری توآغوشت .خدا دل همه منتظرا روشادکنه.منم سینه چپم خیلی درد میکنه.یعنی باردارم

2738
مبارکه منم از سینه درد فهمیدم بتردارم‌ولی قرص کلومیفن خوردم ۲سال اقدام بودم‌ باراول خوردم والان بارد ...

من ی سال تواقدامم البته چندماهش بنابه شرایزی ازدستم دررفت .منم متفورمین خوردم از۳ ماه قبل تااول ماه رمضان

عزیزم انشالله صحیح و سالم کوچولوتوبگیری توآغوشت .خدا دل همه منتظرا روشادکنه.منم سینه چپم خیلی درد می ...

فقط از حضرت ابولفضل خواستم و نذر کردم وفرداش نذری داشتیم میپختیم بی بی چک زدم دیدم مثبت شد اگه پسرشداسمشومیخوام بذارم امیرعباس چون از حضرت عباس خواستم توشبای قدر❤🙏

فقط از حضرت ابولفضل خواستم و نذر کردم وفرداش نذری داشتیم میپختیم بی بی چک زدم دیدم مثبت شد اگه پسرشد ...

انشالله.خودشون محافظش باشن و بارداری خوبی و باسلامتی و دل شادپشت سربزاری

سلام دوستان.من اولین روز آخرین پریودی 29 فروردین بود .دیروز رفتم آزمایش باردار بودم .میشه لطفا منو راهنمایی کنید چیکار کنم ؟الان من چند هفته هستم

لطفا برای سلامتی  نی نیم یه صلوات بفرست 
2706