2737
2739
سلام منم مامان ابانم دوقلو دارم برا سلامتی بچه هام دعا کنین لطفا حاملگی پر خطری دارم

عزیزم انشاالله مشکلی پیش نمیاد استرس نداشته باش

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتی ان شاالله اینو براساس تاریخ پریودت حساب کردی؟؟ برا قلب رفتی؟

ممنون آره عزیزم امروز8هفتمه واسه قلبش هفته پیش رفتم که گفتن تشکیل شده خداروشکر😍

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
2731
نی نی ماهم یک سالشه ۱۸ دی تولدشه😍انشالله کوچولوت بسلامتی دنیا بیاد💐

آخی الهی دورش بگردم عزیزم انشالله زیرسایه پدرومادرش سالم سلامت باشه😍

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
ممنون آره عزیزم امروز8هفتمه واسه قلبش هفته پیش رفتم که گفتن تشکیل شده خداروشکر😍

اخی عزیزم😍😍😍

بسلامتی ان شاالله❤سالم بیاد بغلت

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
سلام بسلامتي عزيزم منم احتمالا هفته ششم هستم هنوزدكتر نرفتم، فردابايد برم واسه منم دعاكنيد🌹🙏❤️

اخی مبارکه عزیزم

پس ان شاالله تقریبا باهمیم

بیا خبرای خودتو اینجا برامون بنویس

2738

من ۲۱ سالمه

بارداری اولمه

آخرین پریودم اولین روزش ۱۴ فروردین بوده

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

سلام من ۱۶ فروردین آخرین پریودم بود.

۶ هفته هستم.

۲۸ اردیبهشت رفتم سونو، نشون نداد قلب و ... رو.

نوشته دو هفته دیگه بیا تا کامل تشکیل بشه.

یکم استرس دارم. این هفته دوباره برم برای سونو.

پارسال همین موقع باردار بودم که سقط شد.

دعا کنید همه چیز خوب باشه.

منم هفتم هشتم اذرم بیام؟🤗

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
سلام من ۱۶ فروردین آخرین پریودم بود. ۶ هفته هستم. ۲۸ اردیبهشت رفتم سونو، نشون نداد قلب و ... رو. ...

ان شاءالله ک همه چی عااالیه زود رفتی خیلی

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2706