2726
عنوان

تاحالا شده یکی ببینین انقد خوشگل باشه دهنتون وا بمونه هنگ کنین😛🍓🍫

| مشاهده متن کامل بحث + 4542 بازدید | 262 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقن دهن آدم باز میموند🤔🍓🍫

گلم آیشواریا رودیدی دختر هندیه اون شکلیه چشاشم درشت تره ورنگی هرکی دیده خیره شده شوهرم داره شوهرش چهارده سالش بود یه خاله دیگم گفت این عروسه منه پسرم سونیارو دوستداره اصفهانی هستن خالم اینا کلا خانواده ی مامانم اینا همشون قیافه های خوبی دارن وپوستای خوب وسفیدو صاف وچشاشون درشته شوهرم میگه اصفهانیا همه چشم درشتن من فک میکردم فامیلا مامانم اینطوره دوست شوهرمم اصفهانیه چشمش درشته بله گلم دهن آدم وا میمونه خیره میشی ببینیش تو عروسی زنداداشش همه میگفتن این کیه نقل مجلس بود برادرشوهرمم خوشش اومده بود فکر کرده بود مجرده 

2728
واقن دهن آدم وا میموند  فامیلتون چطور بود🤔🍓🍫

اونم قیافش تو مایه های مونا بود صورت بسیار سفید وخوش فرم مثل اینایی که چهرشون عمل می کنن اما طبیعی گونه های پر اما نه بدن لاغر چشمای همکلاسم عسلی بود فامیلمون سبز خیلی خوشرنگ 

البته خوشتیپیشون ونگم برات 😍

🥰🥰🥰😇
تو دانشگاه یه همکلاس اهوازی داشتم اسمش مونا هر کی میدی دهنش وا میموند خدا حفظش کنه یکی هم تو فامیلم ...

عزیزم میشه لطف کنی خییلییی دقیق مونا و فامیلتونو توصیف کنی...با جزئیات کامل😍😙خیلی کنجکاو شدم واقعا

💖💖💖💖💖💖
خوشگلترین کسی که دیدم یکی از بیماران دانشگاه بود .همه اونایی که ادعای خوشگلی داشتن دهنشون وا مونده ب ...

میشه توصیف کنی چهرشو؟؟😍خیلی دوس دارم بدونم چه شکلی بوده اینطوری محوتون کردههه

💖💖💖💖💖💖

وقتی تازه وارد دبیرستان شده بودم و روزای اول بود که وارد کلاس بچه های سال آخری شدم واسه انجام کاری که نمیدونم چطور اون لحظه رو توضیح بدم و من دختری دیدم که تو تمام عمرم و هیچ جا و حتی بعد گذشت سالها مثل اون ندیدم.این دختر اصلا زمینی نبود. یادمه دختر عمم گفت وقتی اونو توی کلاس دیدم واقعا فکر کردم یهو فرشته رو میبینم. اصلا هوش از سر آدم میپرید وقتی اونو میمیدیم و خوشگلیه افراطی که داشت. اون توی مقنعه و فرم مدرسه اونطورررر زیباااا بود وای بحالی که توی خونه باشه لباس بپوشه.و دیگر هیییچ وقت ندیدم هرگزززز مثل اون...ماشاءلله هم بگم

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
خودتم درهمین حد که از بقیه انتظار داری بی عیب و نقصی؟😕

نه من معمولیم چ ربطی داره مگه گفتم خودم خوشگلم

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
نه من معمولیم چ ربطی داره مگه گفتم خودم خوشگلم

نه نگفتی ولی خب با این چیزایی که گفتی گفتم شاید خودت زیادیییی بی عیب و نقص و کاملی که  بقیه رو هم فقط دراین صورت خوشگل میبینی...چون معمولا خودم یا دیگران به شخصه وقتی چیزیو نداریم اون چیزو خیلی از دیگران انتظار نداریم😐

💖💖💖💖💖💖
2706