2733
2734
عنوان

چ اخلاقایی باعث اختلاف میشه تو زندگیتون

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 78 پست
تو فک کن من یک ساعت حاضر آماده بهمراه مادر و خواهرش تو حیاط یه لنگه پا منتظریم اقا بیاد ک هرچه زودتر ...

واقن حرص دراره حق داری ولی از خیلی اخلاقایِ بد قابل تحمل تره😁❤

برای ازدواج خوبم صلوات میفرستی؟حاجت روا بشی😍💓 من رکم ولی دلسوز و مهربون و پر از تجربه پس از حرفام دلگیر نشو پند بگیر فرزندممم😁🎈
اگه چیزی بین خودمون باشه و به مامانش بگه قیامت میکنم حتی اگه یه چیز پیش پا افتاده باشه چون میخوام از ...

خوب کاری میکنی چون یکی از دوستای من سر همین دهن لقی زندگیش نابود شد😢💔

برای ازدواج خوبم صلوات میفرستی؟حاجت روا بشی😍💓 من رکم ولی دلسوز و مهربون و پر از تجربه پس از حرفام دلگیر نشو پند بگیر فرزندممم😁🎈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من دلیلی واسه دروغ گفتن ندارم 

شما مختاری که باور کنی یا نکنی 

اما این که قضاوت کنی وانگ دروغگویی به ادم بزنی 

درست نیست 

بخدا دل شکستن مجازی وغیر مجازی نداره 

دلم شکست از حرفتون چون یک کلام دروغ نگفتم 

امیدوارم هیچ وقت کسی دلتو نشکنه وقضاوتت نکنه 🌹🌹

منم ۳۰ سالمه 

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
عزیزم من دلیلی واسه دروغ گفتن ندارم  شما مختاری که باور کنی یا نکنی  اما این که قضاوت کن ...

باشه بیا برو وختی گزارشت کردم با اون 4 5 تا دوست اوسکولت و ترکیدین اونوخ میفهمی

بسلامت

2728
باشه بیا برو وختی گزارشت کردم با اون 4 5 تا دوست اوسکولت و ترکیدین اونوخ میفهمی بسلامت

هرکار دوست داری بکن 🤷‍♀️

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
باشه بیا برو وختی گزارشت کردم با اون 4 5 تا دوست اوسکولت و ترکیدین اونوخ میفهمی بسلامت

باشه ما اوسکل 

توک عاقلی اون نوع نوشتن و حرف زشت زدن

در شااان خانم محترمی مث شماا نیست گلمممم😂😂😂😂😂

💛 لباس گل گلی رز صورتی ام را تن میکنم کنار باغچه باغ زانو میزنم ...❤ریحون های بنفش و سبز چیده میشوند...💙عطر سبزی تازه که خیس آب هستند دیووانه میکند آدم را🧡...کباب زعفرانی داغ همراه نان سنگگ و دوغ محلی که پر است از کرفس کوهی و پونه و موسیر💜 سفره پهن شده در ایوانی خانه 🤍... خودم را دعوت میکنم به ناهاری شاهانه...💚زندگی یعنی همین...یعنی خودت حال خودت را خوب کنی... یعنی همین دلخوشی های کوچک...💚💛🧡💙💜 
باشه ما اوسکل  توک عاقلی اون نوع نوشتن و حرف زشت زدن در شااان خانم محترمی مث شماا نیست گلمممم ...

با هرکی مث خودش

2738
عزیزم من دلیلی واسه دروغ گفتن ندارم  شما مختاری که باور کنی یا نکنی  اما این که قضاوت کن ...

ولش کن ننه طلا ک پاکه چ منتش ب خاکه😂😂😂

💛 لباس گل گلی رز صورتی ام را تن میکنم کنار باغچه باغ زانو میزنم ...❤ریحون های بنفش و سبز چیده میشوند...💙عطر سبزی تازه که خیس آب هستند دیووانه میکند آدم را🧡...کباب زعفرانی داغ همراه نان سنگگ و دوغ محلی که پر است از کرفس کوهی و پونه و موسیر💜 سفره پهن شده در ایوانی خانه 🤍... خودم را دعوت میکنم به ناهاری شاهانه...💚زندگی یعنی همین...یعنی خودت حال خودت را خوب کنی... یعنی همین دلخوشی های کوچک...💚💛🧡💙💜 
با هرکی مث خودش

ولی من واقن خجالت میکشم اگ بخوام مث خودت جواب بدم😀😂😂😂😂😂😂

اشتباه همسرم :پنهان کاری وعدم صداقت،بخصوص در مورد اموال و درآمد وپس انداز و....

یهویی از این رو به اون رو شدن

اشتباه خودم:عدم تعادل در برخورد با اطرافیان(که همیشه باعث حسادت همسرم میشه)

زود رنج وبدبینی،

بیاید برید بیرون بابا از تاپیک من

چارتا دختر پسر تینیجر مجازی اومدن اکیپ تشکیل دادن تو سایت بارداری و مادرانه  

بیاید برید بیرون بابا از تاپیک من چارتا دختر پسر تینیجر مجازی اومدن اکیپ تشکیل دادن تو سایت بارداری ...

منظورم ب اون دوتا😒😂

خانوم لطفا درست صحبت کنین

عی جان تا حالا 3 تاتون اومدین 2 تاتون موندین

بگید اونم بیاد زود باش

2706