2703
2553
عنوان

بیاین عکس

25401 بازدید | 2711 پست

یه تاپیک خوب بزنین دارم عصبانی میشما دو ساعته هیچی نیس

عکسم ندارم دوس دارین شما بزارین نظر بدیم در مورد شخصیتتون

دوس ندارینم برین ی تاپیک خوب بزنین تا با دمپایی ابری خیس نیفتادم دنبالتون

زود زود زووووووووووووووود

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

راست میگه بخدا اه

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫
2714

یارن میشه بهت درخواست بدم تو خصوصی ازت سوال دارم که زیاد هم هستن! درمورد پوست...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍

جووووووون😆😆😆😆😂😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

یارن جان من خیلی دوست دارم شمارو ببینم یه تاپیکی عکس گذاشته بودی دیر رسیدم😓

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
یارن میشه بهت درخواست بدم تو خصوصی ازت سوال دارم که زیاد هم هستن! درمورد پوست...

عزیزم با لپ تاب میام چت خصوصیم باز نمییییشه هر سوالی داری بپرس جوواب بدمم شرمنده بخدا

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2706