2726
عنوان

تحلیل چهره(زشت یا زیبا)😐

| مشاهده متن کامل بحث + 16087 بازدید | 748 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من در همین حد میتونم بزارم🤦‍♀️😂😂😂 لطفا نکات منفی و مثبت رو بگین🤦‍♀️😂

در همین حد بهت بگم‌که خیلی ارایش میکنی چخبره خواهر😁

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

چهرت خوبهـ...منفیشم اون خط خطیاس.....پاک کنی ناز تر میشی😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا میشه یه بار دیگه مادر بشم🥹
یک درصد فکر کن بگن باید میگفتی این زنه جاریمه بیاید ببینید زشته یا نه اونجوری عیبای نداشتتم میگفتن ...

واااای😂😂😂😂😂

در من هست هزار من ، که گر بشکند یک من ،زاده شود منِ دیگری...

نکات منفی ندارم😐

عکسم مال دو سال پیشه واسه ی چالش تو نی نی سایت..الان خوشگلترم شدم تازه🥴

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

😐😐😐در همین حد میتونم بگم کع نقاشیت یکم روش کار کنی خوب میشع🤙🏻

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706