2733
2734

هفته ۲۲هستم آزمایشات اول بارداری رو انجام ندادم دکتر کلی بام دعوا کرد برام آزمایش نوشت الان ک انجام دادم دیدم عفونت ادراری دارم ولی در حدی نیست ک سوزش و خارش داشته باشم فقط ترشح سفید دارم

دکترمم تا ۴شنبه نیستش بنظرتون ممکنه اتفاقی برا کیسه ابم بیفتع؟؟ وای خودمو میکشم 😭 حاضرم بمیرم ولی اتفاقی نیفته اینهمه ۵ماه رو گذروندم بعد بخواد اتفاقی بیفته خیلی سخته برام 

تو آزمایش ادرارمwbc= 4_5 بود 

Rbc=2_3

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن عزیزم هیچ اتفاقی نمیفته تا چهارشنبه انقدر استرس نداشته باش منم تو حاملگیم عفونت ادراری کم داشتم دکتر بعد کهرفتم دکتر گفت خیلی عفونتت کمه دارو داد اما هیچ اتفاقی نیفتادو بچمم الان یکسالشه 

ن عزیز دلم منم عقونت یکمی داشتم بعد از ۳هفته جواب و بردم پیش دکی بعد بهم  یه قرص داد گفت ۱هفته بخور بعد دوباره برو ازمایش بده همین کارک کردم بعدش ازمایشم خداروشکر خوب درامد ن نگران نباش عزیزم 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
نمیتونم کمکمی کنم فقد دعا میکنم خودت نی نی سالم باشید برای منم دعا کن😢بچم ۲۰ هفتگی ازدست دادم

اخی عزیزم چرا ؟؟؟

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2738
ن عزیز دلم منم عقونت یکمی داشتم بعد از ۳هفته جواب و بردم پیش دکی بعد بهم  یه قرص داد گفت ۱هفته ...

قرص چی داد؟؟ من سرخورد روزی یکی سفیکسیم میحورن 

الان دومین روز هس

نفسم قلبش نزد😭😭

واقعا متاسفم انشالله خدا بهت یه نی نی خشکل دیگه بده عزیز دلم 😘😘😘😘😘

خداروشکر.. دارو چی داد بهت

یه کپسول خارجی بود بود که باید واژینال استفاده میکردم موقع خواب اصلا نترس هیچی نمیشه اما حتما چهارشنبه به دکترت بگو انقدرم نگران نباش فقط استرس بیخودی داری واسه بچت استرس خوب نیست خاطرت جمع هیچ مشکلی نیست

2706