2733
2739
عنوان

خانم هاي شيرده توروخدا كمكم كنين

137 بازدید | 15 پست

سلام خوبين توروخدا كمك تازه سزارين كردم دخترم زردي كرفته شير خشك بهش ميديم شير خودمم سفت شده دردناك ميخوام شيرم خشك بشه نميدونم چيكار كنم چي بخورم دارم مي ميرم از درد توروخدا كمكم كنين 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شیرتو بدوش زردیاشم بره بعد بده بچت حداقل دوسه ماه شیرخودت بده

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

زیر اب گرم ماساژ بده ،یه بطری کوچیک اب گرم کن بزار روی سینه ات،شیرخشک چیه که میخوای بدی بچه بی زبون،شیرخودت بده بخوره اروم میشی

قول میدم کنارت بمونم و به تک تک رویاهامون برسیم.تا ابدو یک روز کنارتم...ℳ...  

اگه برات مقدوره لااقل تا شش ماه شیر خودتو بده براش خیلی خوبه ما در قبال بچه‌هامون مسؤلیم

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
2738
شیرتو بدوش زردیاشم بره بعد بده بچت حداقل دوسه ماه شیرخودت بده

بعد ۳ ماه دیگه مهم نیست ؟؟ پسرم ۴ ماهشه.. شیرم رو میدوشم بهش میدم ولی خیلی وقت کم میارم ..میخوام شیر خشک بدم دلم نمیاد 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

عزیزم زردی آغوز به خاطر ویتامین آ بالاش هست و ربطی به زردی بچه نداره،شیر خودت رو بده به بچت،هم مقوی هست و هم همیشه در دسترسه و بهداشتیه اونجوری همه جا باید یه فلاکس و قوطی و شیشه به دست باشی هر سری شیشه رو ضد عفونی کنی مثلا نصفه شب پاشی شیر درست کنی

عزیزم زردی آغوز به خاطر ویتامین آ بالاش هست و ربطی به زردی بچه نداره،شیر خودت رو بده به بچت،هم مقوی ...

منم به خدا همه ليناردو ميدونم ولي چاره ندارم به خدا انقدر دوشيدم سينه هام زخم شدن 

بعد ۳ ماه دیگه مهم نیست ؟؟ پسرم ۴ ماهشه.. شیرم رو میدوشم بهش میدم ولی خیلی وقت کم میارم ..میخوام شیر ...

نه که مهم نیست من خودم بچم زردیش بالا بود شیرخشک دادم بعد که خوب شد دیگه شیرخودمو درست نمیخورد وشیرمم کم شدبه زور تا دوماهگی دادمش میگم حداقل تا سه ماهگی که رومیان کاش میخوردن اونایی که قراره کامل شیرخشکی شن

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
2706