2726

حتما نباید خیرات مادی باشه بعضی وقتا  با دادن یه خبر و هشدار دادن به موقع میتونم به خیلی ها که دچار سردر گمی شدن  و احتیاج به راهنمایی دارن کمکی کنم که قابل قیاس با کمک مادی نیست پس اگر کسی میتونه در این خصوص به امثال من کمک کنه  خواهشا دریع نکنید ؟؟؟؟؟ بورس چی میشه ایا واقعا ریزشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بورس غیرقابل پیش بینی شده

حقوقیا بدجور زدن به چپاول دارایی مردم

تو سقف قیمت صف خرید ساختگی میشه میرن صف فروش تشکیل میدن بعد تو کف خرید میکنن

این وسط مردم تازه وارد کلی ضرر دیدن

نمونه ش خساپا ، شگویا و....

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
بله دوماه اکثر سهم ها منفی خواهد بود انشااله شهریور نتیجه سهامداری رو خواهیم دید سهام داری کنید صبر ...

هر کار می کنم از فکرش بیام بیرون نمیشه گر چه سعی کردم سهم های بنیادی بخرم ولی بازم    نگرانم

به نظرم این هفته همش ریزش و منفی چرا دوتا عرضه اولیه در راه از سه شنبه هم فروش سهام عدالت ازاد می ...

این هفت که بخاطر عرصه اولیه منفیه و هفته بعدم که نام نویسی ایران خودرو هست که شاید منفی شه 

بله دوماه اکثر سهم ها منفی خواهد بود انشااله شهریور نتیجه سهامداری رو خواهیم دید سهام داری کنید صبر ...

عزیزم درمورد سهام عدالت من میتونم الان روش مستقیم رو انتخاب کنم بعد مثلا بذارم گرونتر بشه بعداز شش ماه ک مثلا از روش غیرمستقیمم گذشت بعد بفروشم؟!؟؟؟ 

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2706