2733
2734

سلام - دیگه نیاز به در توری آلمینیومی و هزینه زیاد ندارید

خرید در توری آماده مجیک مش ، با نصب آسان و فوری!

درب توری آهنربایی مجیک مش از ورود حشرات موذی و سایر حیوانات جلوگیری می کند و در عین حال باعث ورود هوای تازه و گردش هوا در منزل می شود
درب توری مجیک مش از جنس پرده توری می باشد و در نتیجه برای فصل های بهاری و یا تابستان و گرم که می خواهید در و پنجره ی منزل خود را باز بگزارید بسیار مناسب است. در توری مجیک مش به گونه ای است که درب آن بوسیله ی سنگدانه های مغناطیسی طراحی شده و به صورت خودکار بسته می شود
در توری مجیک مش ایده آل برای درب های کشویی ، درب ورودی ، درب حیاط ، درب بالکن ، درب ورودی کمپ ، درب ورودی ویلا ، درب پاسیو  و … است به راحتی و بدون نیاز به هیچ ابزاری قابل نصب است
دارای مگنت روی لبه ها برای بسته شدن درب به صورت خودکار ،  110*200 سانتی متر که دو قسمت عرضی 55 سانتی متر می باشد که از وسط به هم متصل می گردند. نصب آسان سریع و بدون نیاز به هیچ ابزاری انجام میشود. از جرییان ورود هوای تازه به داخل اتاق لذت ببرید

ما از این توری آماده ها از تبلیغ ماهواره خریدیم واقعا افتضاح بود و ارزش خرید نداشت پیشنهاد میدم بدین براتون بسازن چون همیشگی هست و یه بار هزینه میکنید ما دادیم شرکت ساخت توری پنجره در تهران برامون ساختن خیلی هم راضی هستم قیمتشم مناسب بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘