2733
2734
عنوان

** ترامادول ** کسی هست شوهرش استفاده کنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23875 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها راه رهایی از چنین داروهای مسکن قوی که به نوعی مخدر نیز میباشند کم کردن استفاده از انان به طریق یک چهارم از دز مصرفی در هر 21 روز است تا خود دارو ارام ارام در مغز جایگزین شود
البته علت مصرف در گذشته و توجه به این نکته که شخص مصرف کننده اگاهی به اعتیاد اور بودن دارو داشته یاخیر و نیت مصرف کنننده لذت جویی بوده و یا درمان بسیار مهم میباشد
لذا در صورت اگاهی شخص در کنار درمان باشیوه کم کردن مصرف باید به لحاظ روحی و روانی نیز تحت درمان ترک عادت مصرف قرار گیرد
البته باید توجه کنید خطرناک ترین و مخرب ترین روش درمان استفاده از جایگزین ها میباشد یعنی دارویی به جای این دارو روش بسیار مخرب و خطرناکی است
2728

سلام لطفا بگید من چیکار کنم من دیگه خسته شدم خودم میتونم ترک کنم ولی عادت کردم بهش الانم که امید به زندگی دارم با خوردن اون قرصه اگه ترک کنم نمیتونم زندگی کنم .بخدا ازش خسته م

اصلا اربردش چیه؟؟واسه چی میخوره وقتی سالمه؟؟

مننننننننننن یه بار که خیلی حالم بد بود یه ربعشو خوردم ترا ۲۰۰ بود.حال عجیبی داشتم فازت هرچی باشه همونو میگیری.سرخوشی .انرژی برای کل کار داری..زیادم حرف میزنی..بعد چند ساعت خااااااموش میشی .یواش یواش بی حرف میشی .بعدش چشمتون روز بد نبینه..هرچی خوش بودی .یهو سگ میشی .اعصاب نداری پاچه میگیری..خ بده.

زمینی که امروز روی آن قدم میزنیم ..فردا سقفمان خواهد شد!!!!!
2738

خودسرانه بخواد یهو ترکش کنه تشنج میکنه..معده درد حالت تهوع میاد سراغش..بهش اعتیاد پیداکنه.کبدش خراب میشه.دیگه ۲۰۰ج نمیده .باید هی زیادش کنه.از اوناس که دیگه نمیتونی ولش کنیاا..بعد شدید کاهش اشتها میکنه لاغر میشی..تا میندازی همه خوبن دنیا قشنگه..زیباست..ولی تا اقرش تموم میشه مثل گا و میشی باچشای قزررررمز وآتشی .که میخواد هرچی سر راهشه نابود کنه

سلام لطفا بگید من چیکار کنم من دیگه خسته شدم خودم میتونم ترک کنم ولی عادت کردم بهش الانم که امید به ...

من که نمیزارم شوهرم ترکش کنه.چون تابیاد به روال عادیش دیگه ازمن فقط یه قبر گوشه قبرستون مونده...سگ میشه سگ ...اگه خواستی ترک کنی برو کویر لوت کسی نباشه ..یا ترک میکنی برمیگردی یاهم والضااااااااالین

مادربزرکم یه ماه اخر عمرش وقتی شیمی درمانی هم جواب نداد می خورد، بنده خدا بعد خوردن دیکه تو این عالم ...

هه .هرچی ممنوعه فرااااا ونه  

سلام لطفا بگید من چیکار کنم من دیگه خسته شدم خودم میتونم ترک کنم ولی عادت کردم بهش الانم که امید به ...

نگن متادون بخور ترک کنی که دروغه .بدتر از ترا متادونه

نگن متادون بخور ترک کنی که دروغه .بدتر از ترا متادونه

سلام

من یه بار دوران نامزدی از کیف شوهرم بسته ترامادول پیدا کردم گفت واسه دوستم گرفتم بعد ازدواج باز ترامادول دیدم ازش پرسیدم گفت واسه دیرانزالی میخورم ولی نمیدونم چرا شک دارم بهش

سلام من یه بار دوران نامزدی از کیف شوهرم بسته ترامادول پیدا کردم گفت واسه دوستم گرفتم بعد ازدواج ...

ن بابا دیرانزالی کدومه..دیرانزالی واسه ادونشه.بعدا که عادت کرد اصلا اثرنداره .اینا بهش عادت کردن 

2706