2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چندساله تو فکر اینم که با پسرخالم ازدواج کنم...برام دعا کنید اتفاق بیفته برام🙏🙏🙏🙏🙏

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

خیلی از حرفای ک زدم برام پیش اومده بعد چن سال 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2714
چی مثلا؟ راضی این؟

مثلا میگفتم تو ازدواج قیافه خیلیییی برام مهمه پسره حتما باید ی چیزی درحد زین باشه😅

ولی نامزدم لامصب انقدر خوشتیپه ک بی خیال قیافه شدم (البته خوش قیافم هست ولی ن در حد زین و چیزی ک میخواستم)

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  

اینکه عاشق شوهرم شم😐اینقدر ازش بدم میومد که خدا میدونه دوست بودیما ولی من به یه ورمم حسابش نمیکردم میگفتم خیلی زشتو بیریخته حالمو بهم میزد فقط میخاستم بپیچوننش اینقدر که متنفر بودم ازش دلمم نمیومد بگم ولم کن همیشه مسخرش میکردم به ابجیم میگفتم ببین کی زن این میشه😂😂😂ولی الان خودم زنش شدمم😂

خـدایی کـه بـه شـدت کـافیـست💫

همیشه میگفتم بدم میاد شوهرم آستین کوتاه با شلوار لی بپوشه...وقتی عقد کردیم برا خرید عقد گفت من هیچ وقت شلوارلی با پیرهن آستین کوتاه نمیپوشم....

همیشه هم میگفتم دلم میخاد شوهرم موهاش و ریشش بور باشه اما ابروهاش مشکی..الان دقیقا همینطوره

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2706