2737
2734
عنوان

کمکم کنید

189 بازدید | 28 پست

توروخداکمکم کنید مدتیه رابطه بین منو کسیکه دوسش دارم سرد شده ویکنواخت چکارکنم بهترشه بتونیم باهم مثله سابق باشیم خیلی نگرانم لطفا راه هایی براتونع بگید ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب حالا باید چکارکرد؟

من با اینکه از درون حرص میخورم و دستب یسری کارا واسه بهتر شدنش زدم ولی جواب نداد ک هیچ بلکه وضع بدترم شده درحال حاضر با وجود ناراحتی و حرص و جوش خوردن فعلا گذاشتمش بحال خودش و خودمو با نوشتن نامه به خدا و فرشته و ائمه آروم میکنم ک بعدا مخم بکار بیفته بتونم یه تصمیم درست بگیرم

2738
من با اینکه از درون حرص میخورم و دستب یسری کارا واسه بهتر شدنش زدم ولی جواب نداد ک هیچ بلکه وضع بدتر ...

دقیقا هرکاری که ب ذهنم برای بهترشدم رسید انجام دادم ولی بدترشد دیگه واقعاموندم خداخودش کمکمون کنه واقعا ناراحتم خیلی ازاین وضع بی تفاوتی واقعا اذیت میشم

دقیقا هرکاری که ب ذهنم برای بهترشدم رسید انجام دادم ولی بدترشد دیگه واقعاموندم خداخودش کمکمون کنه وا ...

خدا بزرگه عزیزم خودتو آروم کن سعی کن در طول روز سرگرم بشی ک کمتر بهش فکر کنی چون مردا از خانومای چسب خوششون نمیاد هرچی بیشتر خودتو بگیری واسشون تو چشمشون عزیزتر میشی

خدا بزرگه عزیزم خودتو آروم کن سعی کن در طول روز سرگرم بشی ک کمتر بهش فکر کنی چون مردا از خانومای چسب ...

میترسم از ذهنش برم بهم فکرنکنه بهش پیام میدم یچیز میگه نمیدم یچیز دیگه واقعا موندم اصلا حال خوبی ندارم

میترسم از ذهنش برم بهم فکرنکنه بهش پیام میدم یچیز میگه نمیدم یچیز دیگه واقعا موندم اصلا حال خوبی ندا ...

من یه راهی از بچه های همینجا یاد گرفتم انجامش دادم جواب داد واسم جوری ک دیشب بهم زنگ زد از رفتاری ک این مدت داشت خیلی پشیمون شده بود کلی صمیمی عین روزای قبل رفتار کرد میگفت افتادم دنبال کارای عروسی ک هرچه زودتر بریم سر خونه زندگیمون خلاصه اخلاقش خیلی خوب شده بود این راهو امتحان کن شاید ب امیدخدا جواب داد واسه من روز چهارم جواب داد

میترسم از ذهنش برم بهم فکرنکنه بهش پیام میدم یچیز میگه نمیدم یچیز دیگه واقعا موندم اصلا حال خوبی ندا ...

راهش این بود ک نامه بنویسی و هر حرف و خواسته ای داری تو نامه بنویسی اول بنام خدا شروع کن بعد بگو مینویسم برای فرشته عشق یا فرشته نگهبان ( ‌اسم و فامیل طرف رو بنویس) و بعدش شروع کن هرچی که دلت میخواد بنویس در آخرم از خدا سپاسگزاری کن و بعدش جملات تاکیدی بکار ببر جوری ک انگار ب خواسته هات رسیدی و آخرشم امضاش کن و بندازش تو آب روان ک البته خود من به  آب روان دسترسی نداشتم نامه هامو گذاشتم تو قرآن تو نامه ای ک مینویسی ناامید نباش کاملا امیدوار حرف بزن با خدا اصلا آه و ناله نکن جوری باهاش حرف بزن ک مطمئنی خواسته هاتو برآورده میکنه 

2706