2733
2734
عنوان

بنظرتون مردی که.....

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نیاز جنسی جزئی از زندگی مشترک هست 

تا مجردی که باید خویشتن داری کنی یعد از ازدواج هم خویشتن داری کنی 

خیر من باشم ادامه نمیدم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
پس صبر کن..قهر نرو..کم این شرایط رو پدرمادرهامون تجربه نکردن اما موندن پای زندگیشون

میشه واسه حل شدن مشکلم ی صلوات بفرستی دوست خوبم😓

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
2738
روشنا سلام .امروز دکتر بهزاد چاووشی همسر مهشید تبارشی چند تا استوری گداشت در مورد اعتیاد به ترامادول ...

سلام عزیزدلم.... ممنونم ک ب فکرم بودی 😍😍😍

خوندم مطلبو مشکل اینه ک شوهرم اصلا زیربار نمیررره ک مصرف میکنه😐

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
سلام عزیزدلم.... ممنونم ک ب فکرم بودی 😍😍😍 خوندم مطلبو مشکل اینه ک شوهرم اصلا زیربار نمیررره ک مص ...

سلااام عزیزم.خواهش میکنم.بله قدم اولم نوشته پدیزش.مشاوره تلفنی هم میدن .اگر خواستی تماس بگیر

سلااام عزیزم.خواهش میکنم.بله قدم اولم نوشته پدیزش.مشاوره تلفنی هم میدن .اگر خواستی تماس بگیر

اره والا عزیزم از خدامه... اگه زحمتی نیس شمارشونو بذار😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

2706