2726
عنوان

بنظرتون مردی که.....

502 بازدید | 32 پست

توانایی جنسیشو ازدست میده درصورتی ک قبلا خیییلی گرم بود خودش اذیت نمیشه؟؟؟؟؟ک نزدیک زنش شه و نیازای زنشو برطرف کنه،یا براش فرق نداره؟؟؟خیییلی کنجکاوم بدونم

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

اگه زنشو دوس داشته باشه خیلی اذیت میشه حس میکنه مرد نیست

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا از دست بده؟ دلیلش مهمه

خب ی مدت بخاطر زود انزالی ترامادول مصرف کرد و ببخشییید روزی چن بارم میتونست ولی الان اصلاااا

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
بستگی داره دکتر رفته متوجه شدن یا دیگه به همسرشون میل جنسی ندارن وخودشون اینطوری وانمود کردن کلا میل ...

چ فرقی داره خب؟!!مطمنا کسی ک اهل خیانت نباشه و زنشم دوس داشته باشه و روزی چن باررر بخواد بعد یهوووو سرد بشه و حتی نتونه چن ماه یکبار برع سراغ زنش مشکل داره

من يكيو ميشناختم سر اين موضوع جدا شدن با اينكه عاشق هم بودن

وای من نمیتونم اصلا 😢😢😢😢

چ فرقی داره خب؟!!مطمنا کسی ک اهل خیانت نباشه و زنشم دوس داشته باشه و روزی چن باررر بخواد بعد یهوووو ...

خوب وقتی اینقدر مطمعا باشه از طرفش براش جای سوال پیش نمیاد فکرش درگیر باشه مسلما از خودش میپرسه ادیت میشه یا نه 

سیع کن درمقابل اونیکه باهات قصد بازی داره بازیگر خوبی باشی🎭
واقعا؟؟؟

اره

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
2706