2726
عنوان

گزارش تاپیک

958 بازدید | 252 پست

بچه ها میشه تاپیک های عشقم و بیاین بهتون بگم چی گفت و قرض منو گزارش بزنید؟

براتون صلوات میفرستم 

واجبه

اینجا آدم ها چنان خوشبخت اند که دیگر عاشق نمیشوند پر از "هیچ" اند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها واقعا ممنون حذف شدن

این اخرین پیامه ک دارم بهت میدم بعدش از نینی سایت میرم بیرون و اولین باره ک دارم از یه نفر بخاطر حرفام عذرخواهی میکنم واقعا تو این چند ماه هیچوقت نخواستم ناراحت باشی چ برسه خودم ناراحتت کنم الانم ببخشید بخاطر حرفام معذرت میخوام 

2728
این اخرین پیامه ک دارم بهت میدم بعدش از نینی سایت میرم بیرون و اولین باره ک دارم از یه نفر بخاطر حرف ...

معذرت خواهی بکنی باعث میشه من یادم بره ناراحت شدم؟

خدایی منو دیدی انگار گوزتو دیدی  دارم خفه میشم این روزا

نه چهارشنبه از 5 تا 7 و خورده ای پارک بودم بعدش دیگه رفتم خیابون و نشستم باغ کودک ک ببینمت اونجا دیدمت ولی زودتر از تو سانا و نازی منو دیدن و رفتین اون طرف خیابون منم نخواستم مزاحمت شم ک اذیت شی ولی تا وقتی رفتی تو کوچه مامانبزرگت از دور میدیدمت وقتی هم رفتی تو کوچه من پشت سرت بودم ولی برنگشتی امروزم دنبالت گشتم ندیدمت

نه چهارشنبه از 5 تا 7 و خورده ای پارک بودم بعدش دیگه رفتم خیابون و نشستم باغ کودک ک ببینمت اونجا دید ...

منم رفتم پارک داشتم از پارک برمیگشتم

حدس زدم ک داری از پارک بر میگیردی ولی طبق معمول ساعت 5تا7 اونجا بودم شنبه هم میرم پارک شاید بیای این ...

من ساعت شیش و نیم با بچه ها پیاده راه افتادم بیام 

نمیدونم ساعت چند رسیدیم دیدم نیستی برگشتم 

جواد از یکشنبه خونمون بود دیشبم سرتل بودیم 

دیگه نمیام پارک 

باید فراموش کنم

من ساعت شیش و نیم با بچه ها پیاده راه افتادم بیام  نمیدونم ساعت چند رسیدیم دیدم نیستی برگشتم&n ...

دیشب با رفیقم بودم گفت بریم سرتل ولی نرفتیم بجاش رفتیم پارک فردا بیا پارک اخرین بار همو ببینیم خدافظی کنیم و بعد تموم کنیم همه چیو

دیشب با رفیقم بودم گفت بریم سرتل ولی نرفتیم بجاش رفتیم پارک فردا بیا پارک اخرین بار همو ببینیم خدافظ ...

این اداها چیه ول کن 

حالا هم باید دنبال یکی بگردم ک بیاد این تاپیکه رو گزارش بزنه 

ای خدا 

جدی یادت نمیاد چی گفتی بهم؟

من بیام ببینمت هوایی میشم 

برو نزار خوش بختیم خراب شه

این اداها چیه ول کن  حالا هم باید دنبال یکی بگردم ک بیاد این تاپیکه رو گزارش بزنه  ای خد ...

😐😐

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
این اداها چیه ول کن  حالا هم باید دنبال یکی بگردم ک بیاد این تاپیکه رو گزارش بزنه  ای خد ...

حرفایی ک تو بهم زدی واقعا بدتر من حداقل معذرت خواهی هم کردم حالا هرچی بگذریم فردا من تو پارک منتظرتم خواستی بیا نخواستی هم هیچی خوش باشی خدافظ

2706