2733
2734

ما همسایه دیوار به دیوارمون یه سالی میشه داماد دار شده همین یه دونه دامادم هست 

بعد این داماده هر روز اینجاس 

میگن پسره با باباش مغازه طلا فروشی داره اما این پسره هر روز میاد اینجا شباهم اینجا میخوابه بعد فردا صبحش ساعت ۱۱ اینا میره 😮 

بعد دوباره فردا دوباره همین آش و همین کاسس

اینم بگم من پنجره اتاقم بازه و رو به خیابونه و ساکت  بعد اینم بیست دفه دزد گیره ماشینشو مدام میزنه 

به خاطر همین این هر وقت بره و بیاد من میفهمم

به نظرتون اینطوری خوبه که داماد هر روز بیاد خونه مادر زن ؟ همین یه دخترم هست که بگم دخترای دیگش معذب باشن 

ولی بازم من اینجوری نمیپسندمم نظر شما چیه ؟

✒من باید به دستش بیارم 💪💪💪💪💪 چون به آرزوم قول رسیدن دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی خصوصی مردم ایا ب همسایه اش یا غریبه ها ربطی داره؟!!!!

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2728

بده مگه یکی زنشو اینقدر دوست داره و بهش اهمیت میده ؟

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار

ببین یه چیزی!!

خدایی فلسای مادر شوهرش میریزه بفهمه تو در مورد حسور دانادشون تاپیک زدی🤣🤣چه برسهبه این که ما در مورد داماد همسایه ی شما!!نظرم بدیم

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

شوهر من دو روز پشت سر هم خونه بابام نمیاد میگه روم نمیشه زشته هرشب بریم اونجا بزار یکی دو روز بگذره من اینقدر بدم میاد میگم بریم خب چه عیبی داره

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
2738

عزیزم به شما چه ربطی داره زندگی مردم

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
زندگی خصوصی مردم ایا ب همسایه اش یا غریبه ها ربطی داره؟!!!!

ربط نداره گفتم شما اینجوری میپسندین یا مثه من بدتون میاد ؟😡

منم اینجوری بودم و تک دخترم و شوهرمم هرروز و میومد خونمون و شب هاهم میموند صبح میرفت ۲ سال و نیم همی ...

واااای ولی من اینطوری دوست ندارم 

آخه دوران عقد بنظرم یکم باید دوری باشه که آدم ذوق و شوق  عروسی و پبش هم بودنو بکنه 

واااای ولی من اینطوری دوست ندارم  آخه دوران عقد بنظرم یکم باید دوری باشه که آدم ذوق و شوق & ...

اشتباه فکر میکنی ک اگ یکی همیش پیشش باش ذوق و شوق نداره....والا الان ۹ ماه از عروسیمونم میگذره این شوهرمن از سر کولم بالا میره هنوزم ذوق داره ....واس عروسیمم سنگ تموم گذاشت و بی نهایت خوشحال بود و ذوق داشت....توعقدمونم کلی خوش گذروندیم و همش مسافرت دو نفره بودیم😍😍😍😘😄😄😄

2706