2726
عنوان

دوباره اومدن😢😿

220 بازدید | 25 پست

سلام خانمای عزیز.

تو تاپیک قبلیم توضیح دادم دوباره مختصر توضیح میدم یه مشورت میخااام...

چند روزه بطور اتفاقی متوجه شدم جلوی اپارتمانمون یه ماشین هست توش چنتا مردن نصف شب همین موقع ها میان پارم میکنن جلو ساختمون صبح ساعت حدودا ۷میرن . از شب تا صبح تو ماشینن .

منم شهر غریبم شوهرمم تا۷خرداد یه شهر دیگه ماموریته .

میترسم اینا دزد باشن زنگ زدم داداشم قراره صبح بیاد اینجا منو ببره تهران خونه مادر پدرم .

بنظرتون فردا رفتنی زنگ بزنم پلیس این ماشینو بگم؟میترسم برم بیان خونه رو خالی کنن . تو اپارتمانمون فقط ۲واحد سکونت دارن .

ببخشید طولانی شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به پلیس زنگ بزن ،فکر کردن نداره که

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2728

پارک می‌کنن و نوشتی پارم میکنن 😂😂😂 از خنده پاره شدم😂😂😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

شما باید همین الان پلاکش رو بردارید و ب پلیس این مورد مشکوک رو اطلاع بدین نه فردا!!!

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍

در تعجبم که چرا به پلیس نمیگی هروقت پارک کردن به پلیس بگو

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2706