2726

بچه بودم پدرم مُرد همش ناراحت بودم اول راهنمایی بودن مادرم هیچ وقت محبت کلامی نداشت ۱۷ سالگی عقد کردم با پسری که ده سال ازم بزرگترهه یه آدم مامانی که هر چی میشع اول مدرسه بعد زنش دلم خونه دوسش دارم 😔یه بار تهمت زد که خیانت کردم من زندگیمو دوس داشتم مهریمو بخشیدم پنجشنبه شب گفت بیا خونمون گفتم نمیام گفت به خانوادم دوس نداری مگه دشمنتن بعد رفت پیش مادرش گفت از من خسته شده مادرشوهرم اومده به مامانم گفته دخترت مریضه ببر روانشناس و هزار تا حرف دلم خونه شوهرم رفته نه زنگ زده ن پیام سه روزهه مادرمم با طلاق مخلافه میگه بمیر زندگی تو کن ولی طلاق نه بدهه و هزار تا حرف دیگه با اشک  دارم مینویسم ۲۰ سالمه دلم شکسته 😔😔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم😢

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2728
😔دارم میمیرم 

خدا نکنه

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
بخدا هیچکس درکم نمیکنه ۲۰ سالمه دلم خونه خون 

خدا کمکت کنه

بخدا هیچکس درکم نمیکنه ۲۰ سالمه دلم خونه خون 

😭😭😭😭

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

چرا مهریتو بخشیدی😐اون موقع که بهت تهمت زدن باید ازش میگرفتی

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
چرا مهریتو بخشیدی😐اون موقع که بهت تهمت زدن باید ازش میگرفتی

مادرم میگه طلاق عارهه همش میگه دنبال کسی دیگه هستی که میخوای طلاق بگیری بری دنبال اینا 😔😔همش طرف شوهرمه منو با دخترای دیگران مقایسه میکنه خستم خدا فقط کمکم کنه 

بمیرم برات خدا خودش کمکت کنه انشا الله که حل شه عزیزم 

بنظرت بهتر نیست با شوهرت منطقی حرف بزنی وبهش بگی نباید دیگران و توی زندگی شخصیتون دخالت بده.واینکه واقعا شوهرتون قابل اطمینان نیست معلوم نیست چی به مادرش گفته که اون اینطکری برداشت کرده 

عزیزم اگه واقعا شما و همسرت تفاهم ندارید و باهم مشکل داریدو فک میکنی نمیتونی ادامه بدی بنظرم از الان درست تصمیم بگیر چون بری خونه خودت شرایط حسابی سخت میشه .لطفا از این جریانات ساده نگذرید

بمیرم برات خدا خودش کمکت کنه انشا الله که حل شه عزیزم  بنظرت بهتر نیست با شوهرت منطقی حرف بزنی ...

😔نمیدونم فقط خدا کمکمم کنه مادرم میگه بمیر و بسوز ولی طلاق نه خدا خودش کمکم کنه 

😔نمیدونم فقط خدا کمکمم کنه مادرم میگه بمیر و بسوز ولی طلاق نه خدا خودش کمکم کنه 

عزیزم این حرفا اشتباهه مگه میشهههه طلاق خیلییییی بده ولی زندگی که همش دعوا و جنجال و بچه رازی همسرت و دخالتهای مادرشوهرت باشه مطمئن باش خوشایند نیست .

اگه با گفتگو و مشاوره و ....این حرفا حل میشه چه بهتر ولی اگه نمیشه باید جدی تر برخورد کنی شما هنوز بیست سالته سنی نداری که همش درگیرباشی با بقیه

2706