2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قطعی گفت چجور گفت؟ به من کفت جنین داره میره به سمت پسر شدن ولی فقط اختماله و قطعی نیست حالا نمید ...

مطمئن باش درست گفته چون پسر خطا نداره. ب منم گفت احتمالا دختر و آنومالی قطعی گفت دختر. الان بیست هفته ام 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد 🫠🤩🥰
مطمئن باش درست گفته چون پسر خطا نداره. ب منم گفت احتمالا دختر و آنومالی قطعی گفت دختر. الان بیست هفت ...

حالا برا انومالی نمیدونم برم پیش خودش یا برم پیش رحیمی رحیمی فمر کنم دستکاههاش دقیق تره

حالا برا انومالی نمیدونم برم پیش خودش یا برم پیش رحیمی رحیمی فمر کنم دستکاههاش دقیق تره

اینم دستگاش خیلی خوبه رحیمی ام کار‌ش خوبه شنیدم. ولی مگه نمیگن ان تی هر جا بری انومالی ام همونجا باید بری. آنومالی ک واضحه جنسیت فرقی نداره کجا بری 

مطمئن باش درست گفته چون پسر خطا نداره. ب منم گفت احتمالا دختر و آنومالی قطعی گفت دختر. الان بیست هفت ...

سلام ببخشید یه سوال دیروز دکتر جلالی توهفته ۱۲ گفتن بیشتر یه پسر میخوره وای احتمال نگفت گفتم قطعیه برم خرید گفت نه احتمالیه

نظرتون چیه

چقدررر درسته

سلام ببخشید یه سوال دیروز دکتر جلالی توهفته ۱۲ گفتن بیشتر یه پسر میخوره وای احتمال نگفت گفتم قطعیه ب ...

احتمالا 99 درصد پسره دیگه. شاسد اگه میگفت دختر جای شک و شبهه داشت

قطعی گفت چجور گفت؟ به من کفت جنین داره میره به سمت پسر شدن ولی فقط اختماله و قطعی نیست حالا نمید ...

سلام عزیززم شما وه پیام دادین دکتر جلالی بهتون گفته جنین پسره آیا درست بود و پسر بود؟

خواهش می کنم جوابمو بدین

سلام عزیززم شما وه پیام دادین دکتر جلالی بهتون گفته جنین پسره آیا درست بود و پسر بود؟ خواهش می کنم ...

به من گفت جنین داره به سمت پسر شدن می‌ره ولی دختر بود تو آنومالی هم رحیمی گفت دختر هست

2706