2703
2553

چون من عکس خیلیارو ندیدم دوباره منم این تایپیکو زدم 

هی نیایید بگید تایپیک تکراری فلان

شاید عده ای بودند که خواستند عکس بزارن و ماببینیم

همین و تماااااام😆

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   

@بانو_ملکه

🧡🧡🧡🧡🧡🧡❤❤❤

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست؟ رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پای هرز علف های باغ کال پرست.....     تو تاپیک های کنکور تگم کنین خوشحال میشم کمکتون کنم!  مهشادم،دختر زیباروی شاد. از اسمم یاد گرفتم همیشه شاد باشم=)   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تگم نکنین لامصبا الکی مثلا😁😁😁😁

🤣🤣🤣🤣🤣

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست؟ رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پای هرز علف های باغ کال پرست.....     تو تاپیک های کنکور تگم کنین خوشحال میشم کمکتون کنم!  مهشادم،دختر زیباروی شاد. از اسمم یاد گرفتم همیشه شاد باشم=)   

تاپیک تکراری و فلان  

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

مامان اترین کوچولو

همیشه مث پروفایلش تصورش میکنم 😆

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2714
تگم نکنین لامصبا الکی مثلا😁😁😁😁

من توروندیدم بالاخره

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
همین امروز عکسمو گذاشتم یک شهر دستش را برید😎😎😎😎

من ندیدم😢😢😢😢😢

2706