1735
1714

یکیش خودم راحت بودیما تا ساعت 11 میخابیدیم حالا باید صب پاشیمهی بپز و بشور

رزآبی سابقم.تعلیق شدم کاربری دومه. واسه شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات. التماس دعا. 

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718
1760

اخی ماه رمضان ماه برکت و رحمت رفت ایشالا همتون فردا اجرتون از خداوند بگیرید که بقول قدیمیا روز مزده

پاسخگوسوالاتتون درزمینه مسائل روانپزشکی و روانشناسی هستم تو تاپیکتون صدا بزنید سوال بپرسید تو خصوصی یک ساعت مشاوره رایگان میگیری لااقل  اخرش یک تشکر کن 

من این آخریا دیگه واقعا داشتم از دست می رفتم🤦‍♀️ساعت 4 یا 5 عصر بیدار میشم😂 نمی دونم چطور باید برگردم به شرایط سابق 😐🙄

نه رفتی از قلبم...                                                      نه کم شد از دردم...                                                  نه مُردم از دوریت...                                                 نه زندگی کردم... 
1759
اخی ماه رمضان ماه برکت و رحمت رفت ایشالا همتون فردا اجرتون از خداوند بگیرید که بقول قدیمیا روز مزده

شما روانشناسی خوندین؟ میتونم تو خصوصی ازتون سوال بپرسم؟

پایان آدمیزاد از بی خداییست نه از دست دادن معشوق، نه رفتن یار  و نه تنهائی ، هیچکدام پایان آدمی نیست تنها بی خداییست که انسان را تمام میکند

سلام 

از افطار به نهار و شام 

تو نی نی سایت تاپیک ها از بین نمیرن فقط از عنوانی به عنوان دیگ تبدیل میشن😂😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥇تیکر رسیدن به ۲موفقیت حتمی ان‌شاءلله🥇حالا که امضاء میخونی،واسه خواسته من از خدا5تاصلواتمیفرستی🙏🏻 (میشه واسم دعا کنید)          💚اَللّهُمَ صّلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم💚   #روز_قدس #palestine 🌹حدیثه هستم😊(خانمای عزیز)اگر بتونم تو زمینه‌ای کمکتون کنم دریغ نمی کنم🌹  💙#سال_ها_بعد من یک زن موفقم! زنی که تغییر کرده! اونقدر موفق که مجبور شی هر جا نشستی اسمشُ بشنوی. اون زنی که هرفقط بخوان درباره خوشبختی صحبت کنن اسمشُ میارن.💙  
من این آخریا دیگه واقعا داشتم از دست می رفتم🤦‍♀️ساعت 4 یا 5 عصر بیدار میشم😂 نمی دونم چطور باید برگ ...

برگشتن به شرایط سابق فکر منو خیلی مشعول کرده😱😭

من این آخریا دیگه واقعا داشتم از دست می رفتم🤦‍♀️ساعت 4 یا 5 عصر بیدار میشم😂 نمی دونم چطور باید برگ ...

اوووووو چ خبر بود😂

رزآبی سابقم.تعلیق شدم کاربری دومه. واسه شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات. التماس دعا. 
1651