1735
1765

میخواین بدونین چه غذاهایی معده کوچولوهاتون رو اذیت نمیکنه 

این مطلب حتماااااا بخونید

1718
1760

چی میزنین🤷🏼‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .          کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

بره صفحه دو میگم شبیه اصغر تفنگ تک تیراندازی 

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
فرداخوب میشی

شاید خدا شفاش داد

😍همسرم و پسرم عشقهای زندگیم😍                       خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند؛خودت مراقب مردم سرزمینم باش😞.                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو.آخایی.سِز.ایپی.آقایی.عجقم.عجیجم.پشمل.آز.پری.کراش.تودلی.کنجد.دوزپسر.خودم پز،به ما چه،به توچه
1665

نمیدونم چرا خدا شفا نمیده!!!

مگه بزرگان نفرمودن از موتوری جنس نستونید؟؟!!!

علامت قلب بیمار این است که٬خروجی آن عشق به خدا نباشد...یک قلب سلیم ٬فقط عاشق خداوند است ٬عشق خالص بدون شرط...اگر امروز امام زمان ۱۱۸۰ سال در آوارگی است٬به خاطر محبت مشروط ماست...اگر او را میخواهیم به خاطر وجود خودش نیست ٬بلکه برای برطرف شدن مشکلات و موانع زندگیمان است... وقتی بهت فکر میکنم حس میکنم عطر تو رو میگیرم❤❤❤حتی من از تصور این که به من فکر میکنی میمیرم❤❤❤خداجونم عاشقتم...
1651