2726
عنوان

اگه شغلتون طوری بود ک ..

149 بازدید | 13 پست

اگه شما سریه کاری بودید ک فرسوده میشدین و صدمع بدنی داشت مثل واریس دیسک اینا باید ۱۶ سال دیگه برید ک بازنشسته بشین چیکار میکردین

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیرفتم

خب چه راهی انتخاب میکردی 

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
2728
هرچی پول در میاوردم خرج خودم میکردم🙄

فک کن این کار طوری هست ک از وقتی میری رو پا هستی و راه میری تا تعطیل بشی فقط یه چند دیقه شاید بشینی حقوقشم ۲۸۰۰

فک کن این کار طوری هست ک از وقتی میری رو پا هستی و راه میری تا تعطیل بشی فقط یه چند دیقه شاید بشینی ...

نمیصرفه خدایی با این حقوق اگه ۳/۸۰۰ ب بالا بود یه چیزی ولی اخه ۲ تومن ب کجا ادم میرسه؟؟؟ 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
نمیصرفه خدایی با این حقوق اگه ۳/۸۰۰ ب بالا بود یه چیزی ولی اخه ۲ تومن ب کجا ادم میرسه؟؟؟ 

مرسی ممنونم خودم هم همین فکر رو میکنم

شغل مناسب تر مثل انجام کارهای هنری

چه کاری عزیزم میتونی مثال بزنی

چه کاری عزیزم میتونی مثال بزنی

مثلا کارهای نمدی خیلی طرفدار داره. خیاطی خوبه. این کارها بیشتر بازاریابی ش مهمه. 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
مثلا کارهای نمدی خیلی طرفدار داره. خیاطی خوبه. این کارها بیشتر بازاریابی ش مهمه. 

خب فروش داره؟؟؟مشتری داره؟

خب فروش داره؟؟؟مشتری داره؟

واسه هر کاری باید زمان بذاری، کلاس بری حتی کنار دست یه نفر کار کنی‌. نمیشه یه کاری رو امروز شروع کنی فردا به درآمد بالا برسی. الان سایت های فروش دست‌ساز ها زیاد شده. از اون طریق میتونی بفروشی یک کم حوصله و صبر میخواد ولی حداقل آسیب بدنی نداره.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار