2733
2734
عنوان

من کمبود دارم آیا؟؟

182 بازدید | 22 پست

نمیدونم چمه همیشه میخام یه چیزیم بشه واکنش نامزدم و ببینم

مثلا گاهی آرزومه جلو چشم شوهرم ماشین بزنه بهم ولی دردم نیاد چیزیمم نشه ولی فقط واکنششو ببینم 

بفهمم چجوری داره گریه میکنه 

لذت نمیبرم هااا از گریش فقط میخام ببینم اینی که انقدر محکمه چطور میشکنه

چیزیم برام کم نمی زاره هم خرج میکنه هم محبت خیلیم دوسم داره 

یادمه یه بار فشارم افتاده بود چشام سیاهی رف(واقعی غش کردم)

ولی همه چیو میشنیدم که چطور گریه میکرد و داد میزد تا ۳ روز خوشحال بودم نمیدونم چراااا😞😞😐

مثلا اگه ببینم کسی برا زنش خیلیییی ناراحته و گریه میکنه خیلی غبطه میخورم میگم خوش بحال زنه با اینکه شوهرمم اینجوریه ولی شاید چون ظاهر محکمی داره ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عادیه😂😂

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
2731
2738

چ عجیبی 😀

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

آره منم اینجوری بودم..فقط یه وقت از خودتو به مریضی نزنیا..من یه بار این کار رو کردم..وااای یعنی در حد مرررگ خودمو زدم مریضی..نامزدم طفلک انقدر حالش بود..آآب شد..بعد که بهش گفتم تا یک ماه نه گذاشت ببینمش نه باهاش حرف بزنم..آبجیش میگفت خیلی ناراحت بوده و حرص میخورده..

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
2706