2733
2739

قد و وزن واقعا نمیدونم چون غریبه میبینه به شدددددددددددددت شدید گریه میکنه و میچسبه ب من 

از 1 سالگی ب بعد بهداشت بردم فقط زورکی واکسن زدمو و اومدم چون نمیزاره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ از قیافه طرف خوشش بیاد حسابی گرم میگیره

قدش۸۸

وزنش۱۲

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731

4مرداد میشه دوسال تمام هنوز بهداشت نبردم نمیدونم.

اما پسرمن باغریبه ها خیلی راحت ارتباط برقرار میکنه به همه ی آقاها میگه عمو به خانوما میگه خاله باهاشون حرف میزنه ولی من اینطوری دوست ندارم خیلی زود به همه اعتماد میکنه

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
قد و وزن واقعا نمیدونم چون غریبه میبینه به شدددددددددددددت شدید گریه میکنه و میچسبه ب من  از 1 ...

پسر من گریه نمیکنه فقط کلا طرف هرچی باهاش حرف بزنه چیزی بپرسه همینجور وایمیسه نگا میکنه اونوقت تو خونه همش حرف میزنه

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
2738

دخترم ۲۲ ماهشه، ۱۲،۳۰۰ وزنشه، قدشو نمیدونم

غریبه میبینه گریه میکنه و مثل چسب میچسبه به من و باباش

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند

قد۹۳

وزنم فکرکنم ۱۱بود

هیچی میپرسه این کیه میگم مثلا فلانی میگه چقد تپله😐 یا چرا کچله😐 ابرو حیثیت نمیزاره😅

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706