2737
2734

برای من تو سونو آنومالی تشخیص آژنزی کورپوس کالوزوم دادن.رفتم پیش دکتر طهماسب پور ایشون رد کردن این موضوع رو...حالا خیلی نگرانم و نمیدونم چیکار کنم...اصلا این بیماری چی هست؟واسه کسی پیش اومده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکرکنم منشی سونگراف اشتباه تایپی داشته😦

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728

حالا به نظرم امینو سنتز بده.خیالت کاملا راحت باشه.

وگرنه تا اخر بارداری نگرانی.

هر چند ازین اشتباهات زیاده.یا اگرم درست باشه تا اخر بارداری رفع میشه

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
منم خودمم تاحالا نشنیده بودم...مربوط به یه قسمت از مغز جنینه

دکتر دوم که رد کرد سونو انجام داد؟ چندجا برو چک کن. الان یه سرچ کردم مگه این بیماری تشخیصش بعد ازرتولد نیست.  چطور بایه سونو معمولی به این نتیجه رسیده؟چندهفته ای؟

دکتر دوم که رد کرد سونو انجام داد؟ چندجا برو چک کن. الان یه سرچ کردم مگه این بیماری تشخیصش بعد ازرتو ...

هفته 19...نمیدونم دکتر پرناتواوژی اول این تشخیصو داد و بعد هم دستور سقط ولی دکتر طهماسب پور رد کرد...

2738

الانم که بین زمین و اسمونم...حالم حال مرگه...نمیدونم تا دیر نشده سقط کنم یا به حرف دکتر طهماسب پور اعتماد کنم...دو جای دیگه سونوگرافی رفتم که یکیشون نظرش مثبت بود یکی منفی...حالا منم گیر کردم

الانم که بین زمین و اسمونم...حالم حال مرگه...نمیدونم تا دیر نشده سقط کنم یا به حرف دکتر طهماسب پور ا ...

منم رفتم پیش طهماسب پور گف همه چی خوبه ولی تو گزارشش نوشته کورپوس کالازوم

2706