2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میشه بپرسم چرا سفید؟؟؟ نظر من اینه که لباس سفید برای شب عروسی خوبه(البته نظرم برا عروساس نه مهمونا)

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2738

هیچکدوم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

به درد محضر اينا رو ول كن

اولي خوبه چون ارايشگاه و اتليه داري

ولي شينيون نكنييييييي،موهاتو باز فر گتسبي بزن يا بافت بزن كل موهاتو

ميكاپتم خيلي مليح و شيك باشه

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️
اگر اولی رو انتخاب کنم ، میخوام آبی خیلی روشن بدوزم 

اگه محضریه پس باید دومی که رسمی تره رو انتخاب کنی اخه اولی واسه تو سالن و اینا خوبه نه خونه

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
اگه محضریه پس باید دومی که رسمی تره رو انتخاب کنی اخه اولی واسه تو سالن و اینا خوبه نه خونه

آخه دومی برا آتلیه و عکس خیلی شیک نیست 

ولی میدونم برا تو محضر دومی بهتره

جشن هم نداریم... 

2706