2726
عنوان

لغو امتحانات مدارس و دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به آموزش گروهتون اطلاع بدید رفتار استاد مربوطه رو

باهم همدستن. به آموزش گفتیم گفتن  امتحانا و نحوه تدریس دسته استاده. به استادا میگیم میگن به آموزش بگین. پیام نور یه ذره قاطی بود الان کلا ریخته بهم. فقط هرروز میگن شهریه شهریه

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
تخصص من موسیقی هست 

من میخام شروع کنم اما حس میکنم‌ استعداد ندارم😂

بنظر شما از چ سازی شروع کنم؟ ی چی ک سخت نباشه و زود را بیفتم

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
2728
باهم همدستن. به آموزش گفتیم گفتن  امتحانا و نحوه تدریس دسته استاده. به استادا میگیم میگن به آمو ...

ببینید 

تفاوت هست بین کاری که از دست من نوعی بر میاد

با کاری که قانونی و درست هست !

شما کاری که ازتون برمیاد الان 

اختصاص دادن زمان بیشتر به دروستون هست برای امتحان

سوال : آیا کار دیگری میتونید انجام بدید ?

من میخام شروع کنم اما حس میکنم‌ استعداد ندارم😂 بنظر شما از چ سازی شروع کنم؟ ی چی ک سخت نباشه و زود ...

قبل از اینکه صحبت انتخاب ساز مطرح بشه باید دید چرا فکر می‌کنید استعداد ندارید ?

من فکر می‌کنم استعداد ندارم فضانورد بشم .

با چه متر و معیاری رسیدم به این عدم توانایی ?

قبل از اینکه صحبت انتخاب ساز مطرح بشه باید دید چرا فکر می‌کنید استعداد ندارید ? من فکر می‌کنم اس ...

میدونین عاخه هیچ زمینه ای ندارم از موسیقی🤷‍♀

چن تا جا گیتار و پیانو بود دست زدم بهشون اما قشنگ نتونستم بزنم ینی استعداد ندارم؟؟

ولی روحیم خوبه لطیفم میتونم ارتباط برقرار کنم با سازم

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
میدونین عاخه هیچ زمینه ای ندارم از موسیقی🤷‍♀ چن تا جا گیتار و پیانو بود دست زدم بهشون اما قشنگ نتو ...

از روشی که فرمودید نه میشه گفت هوش موسیقایی دارید نه میشه گفت ندارید . واژه استعداد در مورد موسیقی کاریرد درستی نداره .

از روشی که فرمودید نه میشه گفت هوش موسیقایی دارید نه میشه گفت ندارید . واژه استعداد در مورد موسیقی ک ...

خب تو موسیقی شما برای شروع چی پیشنهاد میکنین؟

گیتار پیانو یا هرچیز دیگ؟ فقط نمیخام سخت باشه

خب تو موسیقی شما برای شروع چی پیشنهاد میکنین؟ گیتار پیانو یا هرچیز دیگ؟ فقط نمیخام سخت باشه

من در شروع , تئوری موسیقی رو پیشنهاد میکنم نه ساز

اصول تدریس موسیقی همین هست . رفتن مستقیم به ساز باعث یادگیری غلط و معمولا توقف میشه از جانب هنرجو