1711
1707
عنوان

لغو امتحانات مدارس و دانشگاه

210 بازدید | 26 پست

درود

با وضعیت پیش آمده و نحوه آموزش در این مدت

آیا موافق لغو کلیه امتحانات هستید ?

پیشنهاد شما در صورت لغو چه بود ?

مَرد که از چشم تو افتاد شکست, مَرد است هنوز ولی خانه ات آباد ,شکست ...

من موافقم جون مردم مهم تره 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
بارداری و داری سیسمونی میخری؟😍
فروشگاه آنلاین مامو کلی وسایل اتاق نوزاد شیک و‌ لوکس داره که میشه باهاش یه اتاق خیلی خوشگل چید😉
     خیالتون راحت  گواهی کیفیت 

1718
هیچی. استادا رگباری دارن امتحان میگیرن. شما وزیر آموزش پرورشی تو قالب استتار اومدی نظر سنجی مردمی کن ...

درود اینکه منو در این جایگاه می‌بینید, باعث خوشحالی من هست .

اما نارضایتی شما باعث ناراحتی من 

1665
درود اینکه منو در این جایگاه می‌بینید, باعث خوشحالی من هست . اما نارضایتی شما باعث ناراحتی من 

😶 خواهش میکنم. آخره امتحانات لطفا یه نظرسنجی بزارید برا دانشگاها مخصوصن که دانشجوها استادا رو ارزیابی کنن براساس میزان کار و فعالیتی که کردن بهشون نمره بدن. از یکی از اساتید خواستم درس و توضیح بده جواب نداد کلا. میخواد از اون درس امتحانم بگیره 😢😢

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
هوووووووووو 😃😃

شما راجب موسیقی اطلاعات دارین؟

عشق شما کیه؟؟ _سربازمه😍😍😍/سربازی مقدس نیست سرباز من مقدسه/سربازم درسته ازم دوری ولی هر موقع دستم میزارم رو قلبم میبینم سرجاتی💏❤/اجبار بود وگرنه عشقم نامرد نبود ک بخاد مرد شه/من طرفدارع لیگِ برترع چشاتم"S"
1436
😶 خواهش میکنم. آخره امتحانات لطفا یه نظرسنجی بزارید برا دانشگاها مخصوصن که دانشجوها استادا رو ارزیا ...

به آموزش گروهتون اطلاع بدید رفتار استاد مربوطه رو

به آموزش گروهتون اطلاع بدید رفتار استاد مربوطه رو

باهم همدستن. به آموزش گفتیم گفتن  امتحانا و نحوه تدریس دسته استاده. به استادا میگیم میگن به آموزش بگین. پیام نور یه ذره قاطی بود الان کلا ریخته بهم. فقط هرروز میگن شهریه شهریه

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
تخصص من موسیقی هست 

من میخام شروع کنم اما حس میکنم‌ استعداد ندارم😂

بنظر شما از چ سازی شروع کنم؟ ی چی ک سخت نباشه و زود را بیفتم

عشق شما کیه؟؟ _سربازمه😍😍😍/سربازی مقدس نیست سرباز من مقدسه/سربازم درسته ازم دوری ولی هر موقع دستم میزارم رو قلبم میبینم سرجاتی💏❤/اجبار بود وگرنه عشقم نامرد نبود ک بخاد مرد شه/من طرفدارع لیگِ برترع چشاتم"S"
باهم همدستن. به آموزش گفتیم گفتن  امتحانا و نحوه تدریس دسته استاده. به استادا میگیم میگن به آمو ...

ببینید 

تفاوت هست بین کاری که از دست من نوعی بر میاد

با کاری که قانونی و درست هست !

شما کاری که ازتون برمیاد الان 

اختصاص دادن زمان بیشتر به دروستون هست برای امتحان

سوال : آیا کار دیگری میتونید انجام بدید ?

1651