2410
2553

منم گفتم اره طلاقم بده راحت میشم حالاگیرداده من امتحانت میکردم توازخداته منم میگم خب وقتی نمیخوای منو طلاق بهتره خب میگه حالم ازت بهم نیخوره دیگه چطوری تونستی تاییدکنی حرفموبنظرتون اشتباه نردم گفتم باشه طلا۳م بده

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انتظار داشت التماسش كني؟

البته ك اسم طلاق و نبايد تو بحثا كوچيك اورد

اولم اون اسمشو اورده شما بايد ناراحت بشي بعد ايشون ناراحت شده بهتم گفته حالم ازت بهم ميخوره؟

ديوونم و ديوونگيم و دوس داره💚ديوونس و ديوونگيشو دوس دارم💚عاقلا با عقل هم حال كنيد ميخوام ديوونه باشم💚😍
2720
2714

توی جروبحث بدترین حرف طلاق و نمیخوامت و بروگمشو و تو برام مهم نیستی و اصن کاش هیچوقت نمیدیدمت هست 

بگو تو یه حرفی زدی منم عصبانی بودم ببخشید

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

یعنی چی مگه طلاق الکیه که همینجوری گفته امتحانت کنه؟ 

خوب کاری کردی اگه یه درصد از حرفش می‌ترسیدی و سکوت می‌کرد‌ نقطه ضعف دستش میدادی ب‌از دوباره میگفت تو دعواهای دیگتون

فقط میتونم بگم هیچوقت نزارین این حرفا تو رابطتون عادی بشه اون حرف بدی زد توام بدترش کردی هر دو کارتون اشتباه بوده .وقتی مشکل خاصی ندارین 

تو ویترین باش با ی متر خاک ،اما تستر بهترین برند نباش !!
والا🙄منم اگه شوهرم تو دعوا بگه همین جوابو میدم مثلا توقع دارن بیفتیم به پاشون که نهههه توو رووو خدا ...

من و شوهرم تو دعوا ی حرفایی بهم میزنیما بعدشم هردو همو میبخشیم فشار اقتصادی شدیده خب😕

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤

بگو تو مگه فکر دل من رو کردی مگه طلاق حرف خوبیه که دم به دقیقه تو هر بحث مسخرهای اسمشو بیاری تا قبحش بریزه زنو شوهر دعوا میکنن بحث میکنن دیگه تو چرا تا چیزی میشه فوری اسمه طلاق رو میاری  فکر دل شکستن منو نمیکنی  فکر نمیکنی من بعد این حرفت چطور بازم باهات زندگی کنم   گفتم تا حسمو درک کنی        

حرفتو بنداز جلو    یا همون دست پیش بگیر پس نیوفتی

2706