1711
1707

منم گفتم اره طلاقم بده راحت میشم حالاگیرداده من امتحانت میکردم توازخداته منم میگم خب وقتی نمیخوای منو طلاق بهتره خب میگه حالم ازت بهم نیخوره دیگه چطوری تونستی تاییدکنی حرفموبنظرتون اشتباه نردم گفتم باشه طلا۳م بده

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم صلوات

وا تو هم بگو منم حالم از تو بهم میخوره خوبه اول خودش گفته لابد باید التماسش میکردی طلاقم نده😏

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزانی که امضامو میخونید میشه واسه دخترم😍 اسم اصیل ایرانی پیشنهاد بدید؟؟                                                   خدایا خودت کمکم کن اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

انتظار داشت التماسش كني؟

البته ك اسم طلاق و نبايد تو بحثا كوچيك اورد

اولم اون اسمشو اورده شما بايد ناراحت بشي بعد ايشون ناراحت شده بهتم گفته حالم ازت بهم ميخوره؟

ديوونم و ديوونگيم و دوس داره💚ديوونس و ديوونگيشو دوس دارم💚عاقلا با عقل هم حال كنيد ميخوام ديوونه باشم💚😍

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718
بگو تو دعوا ک نقل نبات نمیدن تو گفتی جوابتم شنفتی

والا🙄منم اگه شوهرم تو دعوا بگه همین جوابو میدم مثلا توقع دارن بیفتیم به پاشون که نهههه توو رووو خداااا طلااقم نده😂

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم عجل لولیک الفرج🌹🌹یه نی نی دیگه داره میاد تو زندگیمون😍خدایا شکرت😍میشه یه صلوات برام بفرستی که نی نیم سالم وصالح باشه و به سلامتی به دنیا بیاد😗ممنونم😙😗
1716

یعنی چی مگه طلاق الکیه که همینجوری گفته امتحانت کنه؟ 

خوب کاری کردی اگه یه درصد از حرفش می‌ترسیدی و سکوت می‌کرد‌ نقطه ضعف دستش میدادی ب‌از دوباره میگفت تو دعواهای دیگتون

فقط میتونم بگم هیچوقت نزارین این حرفا تو رابطتون عادی بشه اون حرف بدی زد توام بدترش کردی هر دو کارتون اشتباه بوده .وقتی مشکل خاصی ندارین 

تو ویترین باش با ی متر خاک ،اما تستر بهترین برند نباش !!
والا🙄منم اگه شوهرم تو دعوا بگه همین جوابو میدم مثلا توقع دارن بیفتیم به پاشون که نهههه توو رووو خدا ...

من و شوهرم تو دعوا ی حرفایی بهم میزنیما بعدشم هردو همو میبخشیم فشار اقتصادی شدیده خب😕

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤

بگو تو مگه فکر دل من رو کردی مگه طلاق حرف خوبیه که دم به دقیقه تو هر بحث مسخرهای اسمشو بیاری تا قبحش بریزه زنو شوهر دعوا میکنن بحث میکنن دیگه تو چرا تا چیزی میشه فوری اسمه طلاق رو میاری  فکر دل شکستن منو نمیکنی  فکر نمیکنی من بعد این حرفت چطور بازم باهات زندگی کنم   گفتم تا حسمو درک کنی        

حرفتو بنداز جلو    یا همون دست پیش بگیر پس نیوفتی

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه خوشبختیمو سلامتیه بچهام یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر. خدا رو خیلی واضح تو زندگیم میبینم 
1436

خیلی رو داره ها ببخشید

اونی ک باید حالش بهم بخوره تویی نه اون چون اول اون گفت

اتفاقا خوب شد جواب دادی ک بفهمه نمیتونه هروقت دلش خواست هر حرفی رو بزنه و میدونه پشت حرفای بی منطقش جواب هست .البته این نظر منه چون اگه ادم سکوت کنه طرف جری تر میشه و بدتر میکنه دفعه بعد تو جمع توهین میکنه ولی اینطوری حساب کار دستش میاد

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم واسه بارداری نیست تاریخ عروسیمه ان شاءالله   امیدوارم خیلی قبل تر تا اون روز کرونا کلا ریشه کن شده باشه و همگی خیالمون راحت باشه توکل ب خدا....اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم💞امضام ی جورایی قانون جذبه💞

تو الان باید حالت طلبکار بگیری نه اون بگو چرا اینقدر راحت طرف طلاق زدی مگه بچه بازیه.دست پیش گرفته که پس نیفته بچه پر رو😒

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
1712