1711
1707

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنون ک دوباره بهم یه هدیه دادی 😙😗😙😚خدااایاااا کمکم کن خدایا خودت حفظش کن🤲🤲امام حسن مرررسییی ک شب تولدت هدیه مو دادی خدایاااا بابت تموم خوشبختیام ممنونتم و مدیونتم 😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713

خدااااا دیگه اینجا باورش سخته😂😂😂😂

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشون امتحانشون را پس می دهند!!! چرا حقیقت تلخه؟ عجب دنیای ترسناکی شده همش دروغ ودرویی   اللهم عجل لولیک الفرج

ابرو نمونده واسمون 😂😂😂😫

چند مدته بهم نمیگه "دوست دارم" اما امروز #صبح که خواب مونده بودم و دیرتر بیدار شدم،رو در یخچال یادداشت گذاشته بود: ((عشقم سلام روزت خوش مرسی که چشماتو امروزم باز کردی ئقربون پُف اول #صبح صورتت دیشب خیلی قشنگ خوابیده بودی تا #صبح نگاهت کردم نشد بخوابم میدونم الان که اینو خوندی اخمات رفته توهم ولی نگران نباش،نه معده درد دارم نه سردرد،صبحونمم خوردم. میرم سر کار جونه دلم))  یاد حرفای دیشب سارا افتادم که میگفت: ساسان زیاد میگه دوست دارم ولی تو گوشیش smsهای شاخدار میبینم. یکم فکر کردم،میبینم به گفتن نیست به رفتاره...♥️
1716
ابرو نمونده واسمون 😂😂😂😫

با اسفالت یکی شدم😂😂

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشون امتحانشون را پس می دهند!!! چرا حقیقت تلخه؟ عجب دنیای ترسناکی شده همش دروغ ودرویی   اللهم عجل لولیک الفرج
🤣🤣🤣🤣شوهر من سر بارداری تو نت سرچ میکرد بعد هی میگفت تو نی نی سایت یه خانومه گفته فلان یکی گفته ب ...

خخخخ اینکه باحال تره

هر ایرانی درمانده از زندگی خود و متخصص زندگی بقیه

راجب لانچ شاتل هم مطلب پیدا میشه 

بعضی وقتا شوهرم یه چیزایی میگه تو نی نی سایت چک کن باورم نمیشه واقعا هست

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1436
چرا تو همه تاپیکا همین استیکرو میزاری🤣🤣🤣

😂🤫🤫

پسوریازیس مشکل پوستی نیست! یه مشکل خونی هست سودای خون عاملش هست(به راحتی درمان میشه)سوالی در رابطه با پسوریازیس داشتید بپرسید :)
1712