1711
1714

نه فرداست

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.. 

عربستان فردا عیده..من احتمال میدم طبق معمول اینجا دوشنبه رو عید اعلام کنن

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

اری

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنون ک دوباره بهم یه هدیه دادی 😙😗😙😚خدااایاااا کمکم کن خدایا خودت حفظش کن🤲🤲امام حسن مرررسییی ک شب تولدت هدیه مو دادی خدایاااا بابت تموم خوشبختیام ممنونتم و مدیونتم 😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘
1718
عربستان فردا عیده..من احتمال میدم طبق معمول اینجا دوشنبه رو عید اعلام کنن

گفتن احتمال زیاد یکشنبه عیده حالا تاماه دیده بشه یانه

صبر اوج احترام به حکمت خداست،صبور باش چیزهای خوب زمان میبرند.
1716
اخه ميگن امروز عربستان عيد نيست 

شاید عیدشون فردا باشه

چون پارسال اینگار با ما عید گرفتن اگه اشتباه نکنم

والله همه میگن  فردا عیده

بادصبا 30رمضان

ولی الان 29هست😕

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشون امتحانشون را پس می دهند!!! چرا حقیقت تلخه؟ عجب دنیای ترسناکی شده همش دروغ ودرویی   اللهم عجل لولیک الفرج
1709

اگه فردا تو عربستان عید فطر باشه تو ایران هم عیدو اعلام میکنن چون تو عید فطر روزه حرامه

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزانی که امضامو میخونید میشه واسه دخترم😍 اسم اصیل ایرانی پیشنهاد بدید؟؟                                                   خدایا خودت کمکم کن اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
شاید عیدشون فردا باشه چون پارسال اینگار با ما عید گرفتن اگه اشتباه نکنم والله همه میگن  فردا ...

بادصبای من بروزه.امروز زده ۲۹

صبر اوج احترام به حکمت خداست،صبور باش چیزهای خوب زمان میبرند.
1651