2737
2734
عنوان

کرونا کمک😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا شفات بده 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

بچه ها مسخره نکنید

این روزا هر کسی روی یه چیزی حساس میشه و کاملا طبیعیه 

استارتر اگه نگرانی یه محلول آب و وایتکس درست کن اسپری کن به هرجا که فکر میکنی آلوده شده

فقط چون بوی خوبی نداره بعدش یکم اسانس بریز تو آب کولر 

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
2728

من 😑😑😑😑😑😑😑😑

کرونا😈😈😈😈😂😂😂😂

شوهرت😩😩😩😩😩😩😩😩

دریچه ی کولر😂😂😂😂😂😂😂😂

نی نی سایت😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

خودت🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤕🤕🤕🤕🤕🤕😷😷😷😷😷

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
2738

من دادلشم الوچه رو بدون ضدعفونی همینحور شست خورد مثل همیشه الان کرونا میگیره خدا نکرده عرکه بگیرع اگر مشکل زمینه ایی یا سالمند نباشه خوب نممیره الان همه بیرون رستوران میرن بستنی خوردن 

سعی کن مرز بین وسواس و رعایت رو تشخیص بدی وگرنه بعدا خیلی آسیب میبینی!ویروس پر نداره پرواز کنه حتی الان میگن احتمال انتقال از طریق سطوح هم کمه فقط و‌فقط فاصله نزدیک و حرف زدن با فرد آلوده 

اتفاقا میگن چون کولر هوارو میچرخونه در دوران کرونا بهتره نباشه چن بارم تو تلوزیون گفت ،هوارو مثلا از قسمت کفش ها که ویروس هم هس جا به جا کنه به آشپزخانه و... اگه رو در هاشم باشه باز ممکنه ببره جایی همچین چیزی ممکنه ولی  احتمالش زیاد نیس و اینکه ۱_به شوهرت توهین نکن ۲_یا بشور اونارو یا حوصله نداری بیخیال شو 

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

دوستان مسخره نکنید. همیشه باید احتمال بدید هرجا آلوده به ویروس باشه.

شایدم فقط توی شهرما کرونا هنوز از بین نرفته.

استارتر ضدعفونی کن درا رو. ترس از هرچیز از خودش بدتره

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
بابااینم وزارت بهداشت الکی میگه کولرفلانه وبهمانه که مردم برق مصرف نکنن وایندفعه ازگرمابمیرن..اصلاای ...

در کولر رو گذاشتن توی کوچه. نگرانه آلوده شده باشه

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2706