1711
1707
اره مامانم

واقعا؟

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.. 

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713
اره مامانم

عزیزم میشه ازش بپرسی بعد سرکلاژ خیلی سردرد دارم اصلا نمیتونم تحمل کنم چیکارکنم خوب شم دکترم گفت قهوه بخور اما فایده نکرده بنظرتون دمنوش میتونم بخورم

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با دلای پاکتون واس سالم بدنیا اومدن نی نیم دعا کنین

جانم عزیزم سوالتو بپرس

الکی مثلا دکترم 😎😂

وزن شروع  90 قد 168 شروع رژیم 99/2/6❤️💎وزن فعلی 83 😉وزن هدف 60😻 خب چون خیلیییی سوال میپرسین که رژیمت چیه یه مختصر توضیحی میدم، عزیزانم سرخ کردنی و فست فود و شیرینی جات بجز خرما  کاملا حذف، برنج هفته ای سه بار 6 قاشق. نون فقط سنگک دوکف دست😍💖😘
عزیزم میشه ازش بپرسی بعد سرکلاژ خیلی سردرد دارم اصلا نمیتونم تحمل کنم چیکارکنم خوب شم دکترم گفت قهوه ...

اگه درد دارید که حتا با مصرف قرص خوب نشده

یا خونریزی لکه بینی نشتی مایعات دارید به دکتر مراجعه کنید

1716
اگه درد دارید که حتا با مصرف قرص خوب نشده یا خونریزی لکه بینی نشتی مایعات دارید به دکتر مراجعه کنید

فقط سردردم اذیت میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1709
عزیزم به دلیل بیهوشی سردردت باید ۲۴ ساعت استراحت مطلق میکردی چیزا کافیبن دار مثل قهو مایعات استفاده ...

لکه بینی و ترشحات قهوه ای تا چند روز طبیعیه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لکه بینی و ترشحات قهوه ای تا چند روز طبیعیه؟

دوست عزیز ترشحات قهوه ای مربوط به خون کهنه است و خانم بارداری که ترشح قهوه ای دارد یعنی در حالت تهدید به سقط است. توصیه می شود اگر سونو از نظر سلامت جنین نرمال است زیر نظر متخصص از شیاف پروژسترونی برای پیشگیری از سقط استفاده کنید. همچمین نزدیکی نداشته باشید.

1651