2703
2553

بچه ها امروز صبح رفتم خونه مادرشوهرم

مادرشوهرم هميشه ميگه پسرم حيف شد تو ازدواج و فلان

بخاطر اينكه نامزدم قدش ١٩٥هست و چهارشونه ش ، مادرش دوس داشته ي عروس قدبلند داشته باشه

هر دفعه يه جوري تيكه ميپرونه ، امروز هم همين كارو كرد

نامزدم گفت ديگه شورشو دراوردي هر دفعه ميگي فلاني (من) ناراحت ميكني...من ديگه پامو اينجا نميذارم 😐(هنوز خونه نداريم خودمون) نميدونم كجا ميخواد بره 😐

بعد مانانش ي جورابي حس كردم بغض كرد

هم از كار نامزدم خوشحال شدم هم ناراحت

هم ناراحت ميشم ك بخاطر من تو روي مادرش مي ايسته ، هم خوشحال بخاطر اينكه هوامو داره

واقعا گيج شدم ... 

بنظر شما حق با كيه ؟ 

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حق بانامزدت.قدخودت چنده خوشگلی؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2714

آفرین به نامزدت. اولا تو انتخاب نامزدتی پس به مادر شوهرت هیچ ربطی نداره.دوما همون موقع ک میان خواستگاری مگه چشمشون کار نمیکنه. دختر مردم رو عقد میکنن بعد زبون دراز میکنن. دلت واسه همچین مادرشوهری نسوزه ک فردا هزار عیب روت میزاره

با تو و شوهرت 

اصلا هم ناراحت نشو حقشه

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘

عزیزم نامزدت کارش درست نبوده که ت رو مادرس وایساده ولی یه جورایی هم حق داره 

روح ما اغلب خودش می دونه که چطور خودش رو التیام ببخشه. چالش اصلی ساکت کردن ذهنه!!!!... ذهن مریض....
2706