1711
1707

بچه ها امروز صبح رفتم خونه مادرشوهرم

مادرشوهرم هميشه ميگه پسرم حيف شد تو ازدواج و فلان

بخاطر اينكه نامزدم قدش ١٩٥هست و چهارشونه ش ، مادرش دوس داشته ي عروس قدبلند داشته باشه

هر دفعه يه جوري تيكه ميپرونه ، امروز هم همين كارو كرد

نامزدم گفت ديگه شورشو دراوردي هر دفعه ميگي فلاني (من) ناراحت ميكني...من ديگه پامو اينجا نميذارم 😐(هنوز خونه نداريم خودمون) نميدونم كجا ميخواد بره 😐

بعد مانانش ي جورابي حس كردم بغض كرد

هم از كار نامزدم خوشحال شدم هم ناراحت

هم ناراحت ميشم ك بخاطر من تو روي مادرش مي ايسته ، هم خوشحال بخاطر اينكه هوامو داره

واقعا گيج شدم ... 

بنظر شما حق با كيه ؟ 

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد   

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718
1665

آفرین به نامزدت. اولا تو انتخاب نامزدتی پس به مادر شوهرت هیچ ربطی نداره.دوما همون موقع ک میان خواستگاری مگه چشمشون کار نمیکنه. دختر مردم رو عقد میکنن بعد زبون دراز میکنن. دلت واسه همچین مادرشوهری نسوزه ک فردا هزار عیب روت میزاره

1436
خودت قدت چنده مگه    

١٦٢ - ٤٩ كيلو 

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد   

حق با نامزدته بنظرم.

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزانی که امضامو میخونید میشه واسه دخترم😍 اسم اصیل ایرانی پیشنهاد بدید؟؟                                                   خدایا خودت کمکم کن اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

حق با شوهرت بوده ولی به نظرم یکم آروم تر برخورد می‌کرد بهتر بود ولی حداقل از الان بهش فهموند نباید با زن من اینجوری برخورد کنی

جوری عاشقتم ک انگار دنیا همین یک "مرد"را دارد♥^.^

خب حرف مادرشوهرتم از روی نفهمیشه

بنظرمن شما تو هیچ جناحی دخالت نکن مادر پسرن خودشون خوب میشن

خدایا معجزتو به ماهم نشون بده🙏🏻🥀 کاربری اولمو خودم ترکوندم دومی رو خودشون ترکوندن این سومین کاربریمه.. اینجا بعضیا اول باید برن مهد بعد عضو سایت بشن سر هیچ و پوچ گزارش میزنن واقعا ادم نمیدونه چی بگه😐✋🏻

خب مادر همسرت خوشش بیاد یا نه باید با این موضوع کنار بیاد که شما الان زن پسرشی.

کار همسرت اشتباه نبوده از نظر من بالاخره باید یه بار برای همیشه این داستان تموم بشه.

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست...گاهی بهانه است که قربانی ات کنند.
1712