2726
عنوان

دوستان بچم دختر شده وهزار تا حرف میشنوم

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 80 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه غلطا

اول اینکه تععین جنسیت ۷۰ ۸۰ درصدش به مرد مربوطه

دوم که فامیل نزدیکن شکر خدا کنین بچه تون سالم و سلامته ناشکریا چیه دیگه😑

سوم اینکه بزن تو دهن شوهرت

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728

گوه خوردن . ولی وضعیت منم مثل توه شوهرم تک پسره پسرعمه ام . Ntگف ۱۰درصد دختره . اگه دختر باشه تیکه بارون میشم البته شوهرم حساسه کسی بهم چیزی بگه شایدم نگن 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️

یبار با خنده بگو خدا ب پیامبر خاتمش دختر داد ببینین چقدر تحویلش گرفته ک توی حدیث کساهم میگه فاطمه و ابوها و بعلها و بنوها،میتونست بگه محمد و دخترش و دومادش و نوه هاش،اما گفت فاطمه وپدرش وشوهرش و پسراش

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️

اصل برات مهم نباشه فقط خدار اشکر کن ودعا کن به سلامتی به دنیا بیاد این قدر هستند که دوست دارند الان باردار باشند تو رو خدا به خاطر دیگران گریه نکن ناشکری نشه 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
عمه هام وخود  پدرشوهرم  همش پیغام میفرستن بچه دختر میخاست چیکار.من ۴ سال جلوگیری داشتم هرج ...

ببخشید ولی حس میکنم‌ خودتم دلت پسر میخواسته که میشینی گریه میکنی‌....

واقعا واسه این طرز تفکر متأسفم....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2706