2703
2553

من بعد یه سقط توی سال گذشته .خدا این بچه رو بهمون داده .شوهرم تک پسره وپسرعمومه .از روزی که سونوی انومالی گفته دختره .هزارتا تیکه بارم میکنن .انگار جنسیت دست منه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

دختر فرشتس عشقه نفسه خدا بمنم بده ......عزیزمممم دختر داشته باشی پیرنمیشی ولی پسرا خیلی خانوادرو اذیت میکنن در اینده همش باید غصشو بخوری

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

عمه هام وخود  پدرشوهرم  همش پیغام میفرستن بچه دختر میخاست چیکار.من ۴ سال جلوگیری داشتم هرجا میرفتم حرف بچه بیار بچه بیار راه مینداختن 

حالا هم ک اینجوری .کارم فقط گریه هست .دلم پره.خواهرمم همزمان بامن بارداره.اولی پسربود اینم پسره.دیگه همش مقایسه میشم

به خاطر این حرفای بی ارزش خودتون رو عذاب میدید؟اصلا ارزش فکر کردن و حرص خوردن داره این همه جهل؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706