1711
1714

من بعد یه سقط توی سال گذشته .خدا این بچه رو بهمون داده .شوهرم تک پسره وپسرعمومه .از روزی که سونوی انومالی گفته دختره .هزارتا تیکه بارم میکنن .انگار جنسیت دست منه .

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1713

فقط خدا از سر تقصیراتشون بگذره

پیامبر خدا دختر داش 

اونوق دختر بَده!

اصلا توجه نکن

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🕋ایمان همیشگی من ،قطعا باورقلبی به حضور ابدی تو در روح و جان من است.🎯
1716

دختر فرشتس عشقه نفسه خدا بمنم بده ......عزیزمممم دختر داشته باشی پیرنمیشی ولی پسرا خیلی خانوادرو اذیت میکنن در اینده همش باید غصشو بخوری

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

عمه هام وخود  پدرشوهرم  همش پیغام میفرستن بچه دختر میخاست چیکار.من ۴ سال جلوگیری داشتم هرجا میرفتم حرف بچه بیار بچه بیار راه مینداختن 

حالا هم ک اینجوری .کارم فقط گریه هست .دلم پره.خواهرمم همزمان بامن بارداره.اولی پسربود اینم پسره.دیگه همش مقایسه میشم

به خاطر این حرفای بی ارزش خودتون رو عذاب میدید؟اصلا ارزش فکر کردن و حرص خوردن داره این همه جهل؟

گاهی "خدا" کلمه ای است برای فریب مردم، برای بستن چشمها از دیدن حقیقت!یک گناه کوچک، انسان را از حیوانات پایین تر مےاندازد.واے بر آنکه گناه، بزرگ باشد.و واے بر آنکه گناه کوچک دائمےباشد،این انسان نیست. این حیوان هم نیست،«بَل هُم اَضَلّ» است.بنشینید بررسے کنید کدام حیوان است که با خداے خودش مخالفت بکند.....امام هادي عليه‌السلام می‌فرمایند: " ‌همانا ولايت ما اهل بيت براي شيعيان و دوستانمان پناهگاه أمني‌ مي‌باشد كه چنانچه در همه امور به آن تمسّك جويند، بر تمام مشكلات فايق آيند"
8

چه غلطا

اول اینکه تععین جنسیت ۷۰ ۸۰ درصدش به مرد مربوطه

دوم که فامیل نزدیکن شکر خدا کنین بچه تون سالم و سلامته ناشکریا چیه دیگه😑

سوم اینکه بزن تو دهن شوهرت

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

گوه خوردن . ولی وضعیت منم مثل توه شوهرم تک پسره پسرعمه ام . Ntگف ۱۰درصد دختره . اگه دختر باشه تیکه بارون میشم البته شوهرم حساسه کسی بهم چیزی بگه شایدم نگن 

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت   
1651